https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Continuous online auctions

Tételek lista

Maps

Number of items: 135

Auction is over! Item soon called at the auction hall
10 db vegyes külföldi térkép (Japán, Nigéria, Mexikó, Szicília, stb.)
1
18012.

10 db vegyes külföldi térkép (Japán, Nigéria, Mexikó, Szicília, stb.)

 
Sold
Starting price:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Number of bids:
2
 
2 db történelmi térkép: Magyarország a Hunyadiak és Jagellók korában + Magyarország 1718-1848, kissé sérült, ragasztott, 23x30 cm
1
18013.

2 db történelmi térkép: Magyarország a Hunyadiak és Jagellók korában + Magyarország 1718-1848, kissé sérült, ragasztott, 23x30 cm

 
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Number of bids:
0
 
1955 Magyarországi autóutak térképe. Bp., 1955., Kartográfia, VIII+47+1 p.+Á+XXVII t. Az I-XXVII. számú részlettérképlapok méretaránya: 1:400,000. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel.
1
18014.

1955 Magyarországi autóutak térképe. Bp., 1955., Kartográfia, VIII+47+1 p.+Á+XXVII t. Az I-XXVII. számú részlettérképlapok méretaránya: 1:400,000. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel.

 
Sold
Starting price:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Number of bids:
1
 
ca 1920 Az érdi weekend I. üdülőtelep térképe. Gáll Imre 46x65 cm
1
18015.

ca 1920 Az érdi weekend I. üdülőtelep térképe. Gáll Imre 46x65 cm

 
The item is not available
Starting price:
8 000 HUF
21,68
EUR
,
25,00
USD
Number of bids:
0
 
3 db Nagy-Magyarország térkép, különféle kézi jelölésekkel, feljegyzésekkel, változó állapotban, 23x36 cm körül. Gergely Endre (1883-1942) kartográfus, történész, m. kir. csendőr százados hagyatékából.
1
18016.

3 db Nagy-Magyarország térkép, különféle kézi jelölésekkel, feljegyzésekkel, változó állapotban, 23x36 cm körül. Gergely Endre (1883-1942) kartográfus, történész, m. kir. csendőr százados hagyatékából.

 
The item is not available
Starting price:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Number of bids:
0
 
cca 1900 A római birodalom legnagyobb kiterjedése korában + A Khalifatus 945-ig Kr. u., 2 db térkép, rajzolta: Kogutowicz Manó, Bp., Magyar Földrajzi Intézet Rt., 28,5x34 cm
1
18017.

cca 1900 A római birodalom legnagyobb kiterjedése korában + A Khalifatus 945-ig Kr. u., 2 db térkép, rajzolta: Kogutowicz Manó, Bp., Magyar Földrajzi Intézet Rt., 28,5x34 cm

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Number of bids:
0
 
[Szicília színezett rézmetszetű térképe] Homann Heirs: 1747 Regni & Insulae Siciliae Tabula geographica, ex Archetypo graniori in hoc compendium redata . . . Ao. 1747 . / copper plate map of Sicily 463x540 mm
1
18018.

[Szicília színezett rézmetszetű térképe] Homann Heirs: 1747 Regni & Insulae Siciliae Tabula geographica, ex Archetypo graniori in hoc compendium redata . . . Ao. 1747 . / copper plate map of Sicily 463x540 mm

 
The item is not available
Starting price:
65 000 HUF
176,15
EUR
,
203,13
USD
Number of bids:
0
 
[Perzsia színezett rézmetszetű térképe] Opulentissimi Regni Persiae... Seutter, George Matthaeus (1678 - 1757), cca 1740. / Colored copper plate map of Persia 495x580 mm
1
18019.

[Perzsia színezett rézmetszetű térképe] Opulentissimi Regni Persiae... Seutter, George Matthaeus (1678 - 1757), cca 1740. / Colored copper plate map of Persia 495x580 mm

 
The item is not available
Starting price:
60 000 HUF
162,60
EUR
,
187,50
USD
Number of bids:
0
 
[Nagy Sándor birodalmának rézmetszetű térképe] 1731 Guillaume De L'Isle (1675-1726): Alexandri Magni Imperium et Expeditio... szélén beszakadásokkal. 470 x 840 mm / copper plate map of Sicily 470 x 840 mm
1
18020.

[Nagy Sándor birodalmának rézmetszetű térképe] 1731 Guillaume De L'Isle (1675-1726): Alexandri Magni Imperium et Expeditio... szélén beszakadásokkal. 470 x 840 mm / copper plate map of Sicily 470 x 840 mm

 
The item is not available
Starting price:
16 000 HUF
43,36
EUR
,
50,00
USD
Number of bids:
0
 
[A Nyugat-Római birodalom rézmetszetű térképe] 1763 Jean Baptiste Bourguignon d'Anville (1697-1782): Orbis Romani, pars occidentalis. Auspiciis Serenissimi Principis Ludovici Philippi, Aurelianorum Ducis publici juris facta. Auctor d'Anville, Regiae Humaniorium Litterarum Academiae, et Scientiarum Petropolitanae Socius, Celsitudinique Serenissimae a Secretis. MDCCLXIII. Szélén restaurált / copper plate map of the Western Roman Empire with restoration 550x680 mm
1
18021.

[A Nyugat-Római birodalom rézmetszetű térképe] 1763 Jean Baptiste Bourguignon d'Anville (1697-1782): Orbis Romani, pars occidentalis. Auspiciis Serenissimi Principis Ludovici Philippi, Aurelianorum Ducis publici juris facta. Auctor d'Anville, Regiae Humaniorium Litterarum Academiae, et Scientiarum Petropolitanae Socius, Celsitudinique Serenissimae a Secretis. MDCCLXIII. Szélén restaurált / copper plate map of the Western Roman Empire with restoration 550x680 mm

 
The item is not available
Starting price:
48 000 HUF
130,08
EUR
,
150,00
USD
Number of bids:
0
 
3 db régi térkép: A Török Birodalom legnagyobb kiterjedése a XVII-ik században; Graecia (Görögország); Italia (Olaszország); rajzolta: Kogutowicz Manó, Bp., Magyar Földrajzi Intézet R.T., változó állapotban, 28,5x35 cm körül
1
18022.

3 db régi térkép: A Török Birodalom legnagyobb kiterjedése a XVII-ik században; Graecia (Görögország); Italia (Olaszország); rajzolta: Kogutowicz Manó, Bp., Magyar Földrajzi Intézet R.T., változó állapotban, 28,5x35 cm körül

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Number of bids:
0
 
cca 1890-1900 Magyarország, a Duna menti országok és Közép-Európa térképe, a Sydow-Wagners methodischer Schul-Atlas 3 db térképe, Gotha, Justus Perthes, kisebb sérülésekkel, 31,5x36,5 cm
1
18023.

cca 1890-1900 Magyarország, a Duna menti országok és Közép-Európa térképe, a Sydow-Wagners methodischer Schul-Atlas 3 db térképe, Gotha, Justus Perthes, kisebb sérülésekkel, 31,5x36,5 cm

 
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Number of bids:
0
 

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Auction house

  • Address: 16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
  • Mailing Address: P.O. Box No. 979. Budapest 1244
  • Phone: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Opening hours:
  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Gallery

© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment