Maps

Number of items: 135

A Duna folyam hossz-szelvénye 1969-70. évi felvétel alapján. Tűzve, az egyik szelvény sérült, 2 sztl. lev.+ 6 (kihajtható) t.
18073.

2 400 HUF

1915 Plan der Grossgemeinde Wien, Bezirke I-XXI / Bécs térképe (I-XXI. kerületek), 1 : 25.000, Artaria & Co. kiadása, vászontérkép, sérült, hiányos borítóval, utcajegyzékkel, 72x108 cm
18074.

4 000 HUF

1944 Deutsche Heereskarte Ausgabe Nr. 2, Blatt Nr. R49, Kaschau / Kassa környékének II. világháborús katonai térképe, 1 : 300.000, foltos, viseltes állapotban, 50x74,5 cm
18075.

2 000 HUF
9

cca 1941 Magyar Királyi Államvasutak közúti gépkocsiüzem (MÁVAUT) autóbusz-vonalainak és vasúti hálózatának átnézeti térképe, kétoldalas térkép (rajta a visszatért felvidéki, kárpátaljai, erdélyi területekkel), tervezte: Tallián Ferenc, 1 : 400.000, Bp., Magyar Földrajzi Intézet R.T., kissé foltos, 33x59 cm
18076.

3 000 HUF

1922 Pest-Pilis-Solt-Kiskun vármegye térképe, 1 : 500.000, Bp., Magyar Földrajzi Intézet R.T., kisebb lapszéli sérülésekkel, sarokhiányokkal, foltokkal, 44,5x28,5 cm
18077.

1 600 HUF

cca 1920-1930 Máramarossziget környékének katonai térképe, 1 : 200.000, M. Kir. Állami Térképészet, kis lapszéli sérülésekkel, feltekerve, 62x47 cm
18078.

3 000 HUF

cca 1925-1930 Munkács környékének katonai térképe, 1 : 200.000, M. Kir. Állami Térképészet, 63,5x47 cm
18079.

1 400 HUF

cca 1926 Zala vármegye térképe, hivatalos adatok alapján átdolg.: Czakó István, 1 : 365.000, Bp., Magyar Földrajzi Intézet R.T., kisebb lapszéli sérülésekkel, 34,5x47 cm
18080.

3 200 HUF
8,67
10,00

1951 A Szovjetunió térképe, nagyméretű térkép, kisebb sérülésekkel, 90x123 cm
18081.

5 000 HUF

cca 1920-1930 Nagyvárad környékének katonai térképe, 1 : 200.000, M. Kir. Állami Térképészeti Intézet, 63x46,5 cm
18082.

1 400 HUF

cca 1890-1900 Európa, Németország és Ausztria térképei, a Sydow-Wagners methodischer Schul-Atlas 4 db térképe, Gotha, Justus Perthes, sérülésekkel, kisebb ázásnyomokkal, 31,5x36,5 cm
18083.

2 000 HUF

cca 1920-1930 Piatra környékének katonai térképe, 1 : 200.000, M. Kir. Állami Térképészeti Intézet, lapszéli sérülésekkel, ázásnyommal, feltekerve, 62x42 cm
18084.

2 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF