Art-ceramics
Number of items: 245
3473860
12094
513
4800
Art-ceramics
Original Bozner Engel Thun angyalka, jelzett, m: 10 cm
4 800 HUF
3465530
12095
513
Art-ceramics
Holló Katalin által készített 2 darab falitányér. Jelzés nélkül, kis mázhibával, d: 29,5 cm
5 000 HUF
3465597
12096
513
Art-ceramics
Kerámia falióra. Kvarc szerkezettel, kézzel festett, új állapotban, eredeti dobozában d: 22 cm
4 000 HUF
3447080
12098
513
Art-ceramics
Iparművész falitál, jelzett, hibátlan, d: 28 cm
3 000 HUF
3452851
12099
513
Art-ceramics
Bolbáné Szeles Magda (1935-2020): Lány tállal. Jelzés nélkül, hibátlan, m: 10 cm
4 000 HUF
3309172
12100
513
Art-ceramics
Fermentáló edény. Balkán, cca 19. sz. közepe - második fele, repedéssel, m: 28 cm /// KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK!
1 000 HUF
3447784
12101
513
Art-ceramics
3 000 HUF
3452443
12102
513
4800
Art-ceramics
Tál. Szilágyság, 19. sz. utolsó harmada, kopással, d: 20,5 cm
4 800 HUF
3452871
12103
513
5500
Art-ceramics
Vintage német multicolor váza, jelzett, hibátlan, m: 20,5 cm
5 500 HUF
3437565
12104
513
Art-ceramics
Bukrán Edit (1957-): Csésze, Mázas kerámia, jelzett, apró lepattanással d: 12 cm
3 000 HUF
3452455
12105
513
11000
Art-ceramics
Lábas szűrő cca 1900, Gorzafalva, Erdély, repedéssel, d: 28 cm, m: 12 cm
11 000 HUF
3437569
12106
513
Art-ceramics
Bukrán Edit (1957-): Tálka, Mázas kerámia, jelzett, apró lepattanással d: 12 cm
3 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m