Art-ceramics

Number of items: 245

Original Bozner Engel Thun angyalka, jelzett, m: 10 cm
12094.

4 800 HUF
13,01
15,00

Holló Katalin által készített 2 darab falitányér. Jelzés nélkül, kis mázhibával, d: 29,5 cm
12095.

5 000 HUF

Kerámia falióra. Kvarc szerkezettel, kézzel festett, új állapotban, eredeti dobozában d: 22 cm
12096.

4 000 HUF

Iparművész falitál, jelzett, hibátlan, d: 28 cm
12098.

3 000 HUF

Bolbáné Szeles Magda (1935-2020): Lány tállal. Jelzés nélkül, hibátlan, m: 10 cm
12099.

4 000 HUF

Fermentáló edény. Balkán, cca 19. sz. közepe - második fele, repedéssel, m: 28 cm /// KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK!
12100.

1 000 HUF

12101.

3 000 HUF

Tál. Szilágyság, 19. sz. utolsó harmada, kopással, d: 20,5 cm
12102.

4 800 HUF
13,01
15,00

Vintage német multicolor váza, jelzett, hibátlan, m: 20,5 cm
12103.

5 500 HUF
14,91
17,19

Bukrán Edit (1957-): Csésze, Mázas kerámia, jelzett, apró lepattanással d: 12 cm
12104.

3 000 HUF

Lábas szűrő cca 1900, Gorzafalva, Erdély, repedéssel, d: 28 cm, m: 12 cm
12105.

11 000 HUF
29,81
34,38

Bukrán Edit (1957-): Tálka, Mázas kerámia, jelzett, apró lepattanással d: 12 cm
12106.

3 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF