Art-ceramics

Number of items: 245

1924 Kancsó. Erdély 1924, sérült, m: 19,5 cm
12107.

3 800 HUF
10,30
11,88

Kerámia kínáló és váza, sérüléssel, h: 18 cm, m: 14 cm
12108.

1 600 HUF

Figgio norvég főzőedény, jelzett, kopással, h: 23 cm
12109.

1 800 HUF

Gerz fenék alakú söröskorsó, jelzett, hibátlan, m: 15,5 cm
12110.

2 400 HUF

Régebbi festett vizeskorsó, m: 19 cm
12111.

3 200 HUF
8,67
10,00

Komlós Kerámia Budapest fedeles edény, felületi sérüléssel, jelzett, d: 9,5 cm
12112.

4 000 HUF

12113.

60 000 HUF
162,60
187,50

12114.

15 000 HUF
40,65
46,88

Sóskuti Kerámia falidísz, festett kerámia, jelzett, hibátlan, d: 25x35 cm
12115.

3 400 HUF
9,21
10,63

Sárospataki kerámia 3 darab tál, jelzett, kis kopással, d: 22 cm
12116.

1 800 HUF

12117.

12 000 HUF

Vígh Éva (1941-): Mécsestartó. Jelzett, minimális kopással, m: 12 cm
12118.

2 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF