Art-ceramics
Number of items: 245
3452446
12107
513
3800
Art-ceramics
1924 Kancsó. Erdély 1924, sérült, m: 19,5 cm
3 800 HUF
3454486
12108
513
Art-ceramics
Kerámia kínáló és váza, sérüléssel, h: 18 cm, m: 14 cm
1 600 HUF
3383260
12109
513
Art-ceramics
Figgio norvég főzőedény, jelzett, kopással, h: 23 cm
1 800 HUF
3454402
12110
513
Art-ceramics
Gerz fenék alakú söröskorsó, jelzett, hibátlan, m: 15,5 cm
2 400 HUF
3452845
12111
513
3200
Art-ceramics
Régebbi festett vizeskorsó, m: 19 cm
3 200 HUF
3447087
12112
513
Art-ceramics
Komlós Kerámia Budapest fedeles edény, felületi sérüléssel, jelzett, d: 9,5 cm
4 000 HUF
3455445
12113
513
60000
Art-ceramics
60 000 HUF
3446170
12114
513
15000
Art-ceramics
15 000 HUF
3318538
12115
513
3400
Art-ceramics
Sóskuti Kerámia falidísz, festett kerámia, jelzett, hibátlan, d: 25x35 cm
3 400 HUF
3445041
12116
513
Art-ceramics
Sárospataki kerámia 3 darab tál, jelzett, kis kopással, d: 22 cm
1 800 HUF
3438970
12117
513
Art-ceramics
12 000 HUF
3451622
12118
513
Art-ceramics
Vígh Éva (1941-): Mécsestartó. Jelzett, minimális kopással, m: 12 cm
2 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m