Art-ceramics

Number of items: 245

12131.

22 000 HUF
59,62
68,75

Iparművész vulkánmázas váza, hibátlan, m: 20 cm
12132.

4 200 HUF
11,38
13,13

Imádkozó figurális gyertyatartó, minimális kopással, m: 18 cm
12133.

700 HUF
1,90
2,19

Magas köcsög. Észak-Magyarország, repedéssel, m: 30 cm
12136.

4 000 HUF

Holland tulipántál alátéttel. Jelzés nélkül, mázrepedéssel, d: 14 cm, m: 9 cm
12137.

2 400 HUF

Ugrasztott mázas kerámia váza, jelzett, m: 15,5 cm
12138.

3 200 HUF
8,67
10,00

Madaras kerámia síp mázas, kis kopással 9 cm
12139.

3 000 HUF

Kun Éva (1948-): Váza. Jelzett, hibátlan, m: 18 cm
12140.

2 400 HUF

12141.

12 000 HUF

Modernista váza, jelzés nélkül, 16x11x8 cm
12142.

3 800 HUF
10,30
11,88

Iparművész ikebana, hibátlan, d: 13 cm, m: 8 cm
12143.

3 600 HUF
9,76
11,25

Sz. Nagy István Karcag hatalmas falitál, jelzett, minimális kopással, d: 50 cm /// KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE.
12144.

8 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF