Art-ceramics
Number of items: 245
3468943
12056
513
Art-ceramics
Dabóczi Mihály (1905-1980): Éneklő lányok. Festett gipsz, sérült, jelzett, m: 30 cm
2 000 HUF
3470002
12058
513
Art-ceramics
Iparművész kancsóváza, hibátlan, m: 18 cm
3 000 HUF
3470602
12059
513
Art-ceramics
Osztrák aventurin mázas kerámia váza, jelzés nélkül, restaurált, m: 19 cm
6 000 HUF
3473367
12060
513
Art-ceramics
Női akt figurás mécsestartó, minimális kopással, m: 25 cm
3 000 HUF
3465730
12061
513
Art-ceramics
Mázas kerámia vasaló asztaldísz, 15x14 cm
3 000 HUF
3467402
12062
513
Art-ceramics
Kiss Roóz Ilona (1920-2010): Mázas kerámia szobor. Kézzel festett, jelzett, repedéssel m: 29 cm
10 000 HUF
3473500
12063
513
Art-ceramics
Orosz kerámia plakett falidísz, jelzett, 28x24 cm
6 000 HUF
3469679
12064
513
Art-ceramics
Karda Imre (1919-1998): Kerámia váza. Jelzett, hibátlan, m: 35 cm
4 000 HUF
3471416
12065
513
Art-ceramics
Iparművész vonalazott váza, m: 21,5 cm
1 600 HUF
3467358
12066
513
Art-ceramics
Arcmintás kerámia flaska, azonosítatlan korú, m:12 cm
10 000 HUF
3467390
12067
513
48000
Art-ceramics
Kiss Roóz Ilona (1920-2010): Mázas kerámia szobor. Kézzel festett, jelzett, hibátlan m: 42 cm
48 000 HUF
3471404
12068
513
Art-ceramics
Dybisewszky Pál (1917-1978): Retro váza. Jelzett, mázhibákkal, m: 25 cm
2 600 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m