Art-ceramics

Number of items: 245

Dabóczi Mihály (1905-1980): Éneklő lányok. Festett gipsz, sérült, jelzett, m: 30 cm
12056.

2 000 HUF

Iparművész kancsóváza, hibátlan, m: 18 cm
12058.

3 000 HUF

Osztrák aventurin mázas kerámia váza, jelzés nélkül, restaurált, m: 19 cm
12059.

6 000 HUF

Női akt figurás mécsestartó, minimális kopással, m: 25 cm
12060.

3 000 HUF

Mázas kerámia vasaló asztaldísz, 15x14 cm
12061.

3 000 HUF

Kiss Roóz Ilona (1920-2010): Mázas kerámia szobor. Kézzel festett, jelzett, repedéssel m: 29 cm
12062.

10 000 HUF

Orosz kerámia plakett falidísz, jelzett, 28x24 cm
12063.

6 000 HUF

Karda Imre (1919-1998): Kerámia váza. Jelzett, hibátlan, m: 35 cm
12064.

4 000 HUF

Iparművész vonalazott váza, m: 21,5 cm
12065.

1 600 HUF

Arcmintás kerámia flaska, azonosítatlan korú, m:12 cm
12066.

10 000 HUF

Kiss Roóz Ilona (1920-2010): Mázas kerámia szobor. Kézzel festett, jelzett, hibátlan m: 42 cm
12067.

48 000 HUF
130,08
150,00

Dybisewszky Pál (1917-1978): Retro váza. Jelzett, mázhibákkal, m: 25 cm
12068.

2 600 HUF
7,05

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF