Books: Natural sciences, Medicine

Number of items: 187

Frigyes László: Házi vegyészet. 200 recept közszükségleti cikkek házi előállítására és pótlására. Összeáll.: - - . Bp., [1921], Magyar Könyvkiadó, (Heller K. és Társa-ny.), 96 p. Második, átdolgozott kiadás. A borító Bardócz Árpád munkája. Kiadói illusztrált papírkötés, kissé sérült borítóval, foltos.
20865.

2 000 HUF
17

Göldi A. Emil - Gorka Sándor: A rovarok szerepe a betegségek előidézésében és terjesztésében. Átdolgozta, kiegészítette és új magyarázó képekkel ellátta: Dr. Gorka Sándor. Természettudományi Könyvkiadó-Vállalat XCIII. Bp., 1925, Kir. M. Természettudományi Társulat, 8+280 p. Kiadói szecessziós, illusztrált félvászon-kötés, Gottermayer-kötés, kissé kopott, foltos borítóval.
20866.

2 000 HUF

Orsós Ferenc: Lúgmérgezéseink. Bp., 1940. 16p.
20867.

2 000 HUF

Czukor Károly: A relativitás elve. Bp., 1921, Dick Manó, 112 p. 2., bővített kiadás. Átkötött félvászon-kötésben.
20868.

2 000 HUF

Faragó István: Alkohol, koffein, kábítószerek. Medicina Kiskönyvtára 4. sz. Bp., 1959, Medicina, 203 p. Átkötött félvászon-kötés, volt könyvtári példány.
20869.

2 000 HUF

Theo Becker: Kurzgefaster Operationskurs. Leipzig, 1959, Johann Ambrosius Barth, VI+148+6 p. Zweite, Neubearbeitete Auflage. Német nyelven. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés.
20870.

2 000 HUF

20871.

1 800 HUF

20872.

1 800 HUF

20873.

1 800 HUF

Dr. Szántó Frigyes: Belorvostan. Rövid tankönyv orvostanhallgatók és orvosok részére. Diagnostika - Pathologia - Therapia. Bp., 1929, Mai Henrik és Fia Orvosi Könyvkiadó. Kiadói félvászon-kötésben, címoldalon bejegyzéssel és bélyegzővel.
20874.

1 800 HUF

20875.

1 800 HUF

Annalen des K. K. Naturhistorischen Hofmuseums, 7 füzet. Wien, 1900, Alfred Hölder. Német nyelven. Kiadói papírkötés, változó állapotban, sérülésekkel, intézményi bélyegzőkkel.
20876.

1 800 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF