Books: Natural sciences, Medicine

Number of items: 187

Gustav Theodor Fechner: Nanna oder Über das Seelenleben der Pflanzen. Hamburg-Leipzig, 1903, Leopold Voß. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötésben, kissé kopott borítóval.
20853.

2 000 HUF

Siegfried Bernfeld: Die heutige Psychologie der Pubertät. Kritik ihrer Wissenschaftlichkeit. Leipzig-Wien-Zürich, 1927, Internationaler Psychoanalytischer Verlag, 58+6 p. Német nyelven. Bagdy Emőke (1941) pszichológus, egyetemi tanár ex libris-szével. Kiadói papírkötés, kissé hiányos, foltos borítóval, sérült gerinccel, foltos lapokkal, néhány aláhúzással, a címlapon bejegyzéssel.
20854.

2 000 HUF

Willhelm Fliess: Zur Periodenlehre. Gesammelte Aufsäze. Jena, 1925, Eugen Diederichs. Német nyelven. Kiadói félvászon-kötés.
20855.

2 000 HUF

Dr. Weninger Antal: Orvos a lélekért. Bp., Vörösváry Kiadóvállalat. Kiadói félvászon kötés, sérült papír védőborítóval, kopottas állapotban.
20856.

2 000 HUF

Földrajzi zsebkönyv. Szerk.: Temesy Győző. Bp., 1943, Magyar Földrajzi Társaság, 240 p. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval.
20857.

1 600 HUF

Klein Gyula: Ujabb adatok a tengeri moszatok krystalloidjairól. Bp., 1879. MTA 33p 1t. Kiadói papírborítóval
20858.

1 000 HUF

Daniel L. Schacter: Az emlékezet hét bűne. HVG Kiadói Rt., 2002. Kiadói kartonált papírkötés
20859.

2 000 HUF

Csermely Péter - Gergely Pál - Koltay Tibor - Tóth János: Kutatás és közlés a természettudományokban. Bp., 1999, Osiris. Kiadói kartonált papírkötés.
20860.

2 000 HUF

Miskolczy Dezső: Schaffer Károly. DEDIKÁLT! A Múlt Magyar Tudósai. Bp.,1973.,Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
20861.

2 000 HUF

Wodetzky József: Üstökösök. Népszerű Természettudományi Könyvtár 1. Bp., 1910, Kir. M. Természettudományi Társulat, 1 t.+ VIII+192 p. Egyetlen kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, néhány kissé foltos lappal, hiányzó hátsó szennylappal.
20862.

1 400 HUF

Bóna Endre: Medicina in nummis Szegediensis. Szegedi vonatkozású orvos-gyógyszerész történeti emlékek. A szerző, Dr. Bóna Endre által dedikált példány. Szeged, 1986, Somogyi Könyvtár. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. Megjelent 3000 példányban.
20863.

1 400 HUF

Szekeres Márton: Egy ujságíró kálváriája... Bp.,1927,"Otthon"-ny.,142+2 p. Kiadói papírkötés, sérült kötéssel és kijáró lapokkal.
20864.

2 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF