Books: Natural sciences, Medicine

Number of items: 187

20817.

2 400 HUF

20818.

1 800 HUF

Précis De Physique Générale 2 kötete: I. André Mercier: Introduction a la Physique et a la Mécanique. Neuchatel - Paris, 1945, Du Griffon - Dunod. + II. Paul A Mercier, André Mercier: La Chaleur. Neuchatel - Paris, 1947, Du Griffon - Dunod. Francia nyelven. Kiadói papírkötés, sérülésekkel, intézményi bélyegzővel.
20819.

2 400 HUF

2 db könyv - Heisenberg, Werner: A mai fizika világképe. 1958, Gondolat. + Laune, Max von: A fizika története. 1960, Gondolat. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
20820.

1 800 HUF

1912-1917 Magyar Chemiai Folyóirat. Havi szaklap a chemiai ismeretek fejlesztésére. XVIII., XIX., XX., XXII., XXIII. évfolyamok egybekötve (5 kötet). Félvászon-kötésben, változó állapotban, intézményi bélyegzőkkel. + 1930-1942. évi XXVI.-XLVIII. évfolyamok vegyes számai (20 db füzet). Kiadói papírkötés, vegyes állapotban.
20821.

2 400 HUF

dr. Balázs Béla-if. Bartha LAjos-dr. Marik Miklós Csillagászattörténet- Életrajzi lexikon (A-Z). Bp., 1982. TIT. 221p. Kiadói papírkötésben
20822.

2 400 HUF

20823.

1 800 HUF

Péczely György: Éghajlattan. Bp., 1981., Tankönyvkiadó, 336 p. + 1 (kihajtható térkép) t. 2. kiadás. Kiadói kartonált papírkötés.
20824.

2 400 HUF

20825.

2 400 HUF

Alföldy Dénes: A meteorológiai műszerek és elemek. Természettudományi Könyvkiadó Vállalat LXIV. Bp., 1899, K. M. Természetttudományi Társulat, XIV+2+194+6 p.+ IX t. Kiadói aranyozott gerincű egészvászon-kötés, Frankl és Werner-kötés, márványozott lapélekkel, névbejegyzéssel, jó állapotban.
20826.

2 400 HUF

Ch. Dhéré: La Fluorescence en Biochimie. Les Problémes Biologiques. Paris, 1937, Les Presses Univesitaires de France. Francia nyelven. Kiadói papírkötés, az elülső borító leszakadt, a gerince foltos, sérült.
20827.

2 400 HUF

Hans Dahmen: Lehrbuch der Veterinär-Hygiene. Bp., 1941, Paul Parey, VIII+266+2 p. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötésben, kopott borítóval.
20828.

1 800 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF