Albert Einstein A speciális és általános relativitás elmélete + Válogatott tanulmányok (2 mű) Bp., 1965. Gondolat. Kiadói vászonkötésben papír védőborítóval
Précis De Physique Générale 2 kötete: I. André Mercier: Introduction a la Physique et a la Mécanique. Neuchatel - Paris, 1945, Du Griffon - Dunod. + II. Paul A Mercier, André Mercier: La Chaleur. Neuchatel - Paris, 1947, Du Griffon - Dunod. Francia nyelven. Kiadói papírkötés, sérülésekkel, intézményi bélyegzővel.
2 db könyv - Heisenberg, Werner: A mai fizika világképe. 1958, Gondolat. + Laune, Max von: A fizika története. 1960, Gondolat. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
1912-1917 Magyar Chemiai Folyóirat. Havi szaklap a chemiai ismeretek fejlesztésére. XVIII., XIX., XX., XXII., XXIII. évfolyamok egybekötve (5 kötet). Félvászon-kötésben, változó állapotban, intézményi bélyegzőkkel. + 1930-1942. évi XXVI.-XLVIII. évfolyamok vegyes számai (20 db füzet). Kiadói papírkötés, vegyes állapotban.
Prof Dr. Th[edor] Kitt: Lehrbuch der Pathologischen Anatomie der Haustiere für Tierärzte und Studierende der Tiermedizin. II. Band. Stuttgart, 1906, Ferdinand Enke, IV+4+754+4 p.+III t. Német nyelven. Dritte Auflage. Szövegközti fekete-fehér illusztrációkkal és 3 színes képtáblával. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, festett lapélekkel, kissé kopott borítóval, néhány ceruzás aláhúzással.
1947-1949 Kolligátum a Csillagok Világa c. csillagászati folyóirat számaiból (9 db egybekötve). Felelős kiadó és szerk.: Dr. Kulin György. Félvászon-kötésben.
Alföldy Dénes: A meteorológiai műszerek és elemek. Természettudományi Könyvkiadó Vállalat LXIV. Bp., 1899, K. M. Természetttudományi Társulat, XIV+2+194+6 p.+ IX t. Kiadói aranyozott gerincű egészvászon-kötés, Frankl és Werner-kötés, márványozott lapélekkel, névbejegyzéssel, jó állapotban.
Ch. Dhéré: La Fluorescence en Biochimie. Les Problémes Biologiques. Paris, 1937, Les Presses Univesitaires de France. Francia nyelven. Kiadói papírkötés, az elülső borító leszakadt, a gerince foltos, sérült.