20875.
Books: Natural sciences, Medicine
1 800 HUF
4,88 EUR, 5,63 USD
Ratzel Frigyes: A föld és az ember. Anthropo-geographia vagy a földrajz történeti alkalmazásának alapvonalai. Ford.: Simonyi JenÅ‘. Bp., 1887, MTA, XX+623 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borÃtóval, sérült gerinccel.