https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Continuous online auctions

Tételek lista

Printed Materials

Number of items: 325

Auction is over! Item soon called at the auction hall
ca 1930 Bonzó kutya képregények kivágva, a Pesti Hírlap magazinjából, 20 oldalas albumban, Bonzó kutya 60 kalandja
1
17969.

ca 1930 Bonzó kutya képregények kivágva, a Pesti Hírlap magazinjából, 20 oldalas albumban, Bonzó kutya 60 kalandja

 
The item is not available
Starting price:
5 500 HUF
14,91
EUR
,
17,19
USD
Number of bids:
0
 
cca 1930 Budapest 14 db képet tartalmazó leporelló 24x16 cm
1
17970.

cca 1930 Budapest 14 db képet tartalmazó leporelló 24x16 cm

 
Sold
Starting price:
6 000 HUF
16,26
EUR
,
18,75
USD
Number of bids:
1
 
ca 1930-50 trafikos litho képek kb 20-30 ívnyi, füzetben őrizve.
1
17971.

ca 1930-50 trafikos litho képek kb 20-30 ívnyi, füzetben őrizve.

 
Sold
Starting price:
4 400 HUF
11,92
EUR
,
13,75
USD
Number of bids:
1
 
ca 1930-1960 Magyarország térkép és városképes leporellók Nagyvárad, Fonyód, Márta .
1
17972.

ca 1930-1960 Magyarország térkép és városképes leporellók Nagyvárad, Fonyód, Márta .

 
Sold
Starting price:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Number of bids:
1
 
1931 Mo. Szövetkezetek Szövetsége továbbképző tanfolyam, tananyaga 8 p
1
17973.

1931 Mo. Szövetkezetek Szövetsége továbbképző tanfolyam, tananyaga 8 p

 
The item is not available
Starting price:
700 HUF
1,90
EUR
,
2,19
USD
Number of bids:
0
 
1931 A Magyarország Rádiója. Sárga hetiműsor. Az európai és északafrikai rádióállomások hullámtáblázata (1931 február). Kissé viseltes, foltos, 4 p.
1
17974.

1931 A Magyarország Rádiója. Sárga hetiműsor. Az európai és északafrikai rádióállomások hullámtáblázata (1931 február). Kissé viseltes, foltos, 4 p.

 
The item is not available
Starting price:
3 800 HUF
10,30
EUR
,
11,88
USD
Number of bids:
0
 
1932 Metapsychikai Folyóirat. A "Magyar Metapsychikai Tudományos Társaság" hivatalos lapja I. évf. 1-2. sz. 1932 nov. - dec. Teljes évfolyam. Szerk: Toronyi János. Bp., 1932, Magyar Metapsychikai Tudományos Társaság,(Pallas-ny.), a borítója sérült, leszakadt, 31+1 p.
1
17975.

1932 Metapsychikai Folyóirat. A "Magyar Metapsychikai Tudományos Társaság" hivatalos lapja I. évf. 1-2. sz. 1932 nov. - dec. Teljes évfolyam. Szerk: Toronyi János. Bp., 1932, Magyar Metapsychikai Tudományos Társaság,(Pallas-ny.), a borítója sérült, leszakadt, 31+1 p.

 
The item is not available
Starting price:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Number of bids:
0
 
1932 Boldog Ifjúság 17 db szórványszám, /vegyes állapot/ egybekötve, A Színházi Élet gyermekmellékletei, 32 oldalas, kis méretű újságok, bennük Pat Sullivan Sicc /eredeti nevén Felix/. Lóri papagáj, Vogel Eric képregény, mesék, fotók, érdekességek, Gratzer József többnyire megfejtett fejtörői, Gedő Lipót, Szakmáry rajzai, B. Radó Lili, Váró Andor, Hárs László és mások meséi, versei 1., 8., 9., 11.,12.,13.,18.,19.21.,24,25.26.27.34.45,47.48 számok
1
17976.

1932 Boldog Ifjúság 17 db szórványszám, /vegyes állapot/ egybekötve, A Színházi Élet gyermekmellékletei, 32 oldalas, kis méretű újságok, bennük Pat Sullivan Sicc /eredeti nevén Felix/. Lóri papagáj, Vogel Eric képregény, mesék, fotók, érdekességek, Gratzer József többnyire megfejtett fejtörői, Gedő Lipót, Szakmáry rajzai, B. Radó Lili, Váró Andor, Hárs László és mások meséi, versei 1., 8., 9., 11.,12.,13.,18.,19.21.,24,25.26.27.34.45,47.48 számok

 
The item is not available
Starting price:
9 500 HUF
25,75
EUR
,
29,69
USD
Number of bids:
0
 
1932-1933 Wirtschafts-Bericht der Geldinstituts-Zentrale (Pénzintézeti Központ) Budapest. VIII. Jahrgang (1932) No. 1-4. + IX. Jahrgang (1933) No. 1-4. [Egybekötve]. Bp., Pénzintézeti Központ (Athenaeum-ny.), 186+(2) p.; 162+(2) p. Német nyelven. Félvászon-kötésben, nagyrészt jó állapotban, egy kijáró címlappal, intézményi bélyegzőkkel.
1
17977.

1932-1933 Wirtschafts-Bericht der Geldinstituts-Zentrale (Pénzintézeti Központ) Budapest. VIII. Jahrgang (1932) No. 1-4. + IX. Jahrgang (1933) No. 1-4. [Egybekötve]. Bp., Pénzintézeti Központ (Athenaeum-ny.), 186+(2) p.; 162+(2) p. Német nyelven. Félvászon-kötésben, nagyrészt jó állapotban, egy kijáró címlappal, intézményi bélyegzőkkel.

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Number of bids:
0
 
1932, 1944 3 db újság (Pesti Hírlap, Esti Ujság, Hétfői Napló), sérültek
1
17978.

1932, 1944 3 db újság (Pesti Hírlap, Esti Ujság, Hétfői Napló), sérültek

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Number of bids:
0
 
1933 A Toll V. évf. 5. sz., 1933. szept. 23. Szerk.: Kaczér Vilmos. Bp., Váradi Béla ,,Forum"-ny., 123-158 p. Benne Hevesi András: Utószó az Ady-revízióhoz; Zsolt Béla: Babits; Németh Andor: Kosztolányi Dezsőről; illetve más írások. Kiadói papírkötés, kissé sérült borítóval, ázásnyomokkal.
1
17979.

1933 A Toll V. évf. 5. sz., 1933. szept. 23. Szerk.: Kaczér Vilmos. Bp., Váradi Béla ,,Forum"-ny., 123-158 p. Benne Hevesi András: Utószó az Ady-revízióhoz; Zsolt Béla: Babits; Németh Andor: Kosztolányi Dezsőről; illetve más írások. Kiadói papírkötés, kissé sérült borítóval, ázásnyomokkal.

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Number of bids:
0
 
1933 Kassai Ujság 95. évfolyamának 32. száma, sérült
1
17980.

1933 Kassai Ujság 95. évfolyamának 32. száma, sérült

 
The item is not available
Starting price:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Number of bids:
0
 

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Auction house

  • Address: 16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
  • Mailing Address: P.O. Box No. 979. Budapest 1244
  • Phone: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Opening hours:
  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Gallery

© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment