Printed Materials

Number of items: 325

cca 1900-2010 Vegyes esküvői meghívók, régi és modern darabokkal, összesen 15 db
17918.

2 400 HUF

1902 Alberti (Albertirsa), muraszombati, széchiszigeti és szápári gróf Szapáry István (1829-1902) cs. és kir. kamarás, valóságos belső titkos tanácsos, a főrendiház tagja, a Vaskorona-rend I. osztályának tulajdonosa, Aranysarkantyús vitéz halotti értesítője, kis lapszéli sérülésekkel, 23x29 cm
17919.

4 000 HUF

1903 Jövendő folyóirat áprilisi, májusi, októberi, márciusi, júniusi, szeptemberi számai hónaponként egybekötve, 6 kötetben, sérült egészvászon kötésben,
17920.

9 500 HUF
25,75
29,69

17921.

3 400 HUF
9,21
10,63

1906 Das Buch für Alle. Illustrierte Familien-Zeitung. Chronik der Gegenwart. 41. Jahrgang. Német nyelvű folyóirat egybekötött számai, gazdag fekete-fehér és színes képanyaggal, hirdetésekkel. Félvászon-kötésben, megviselt állapotban, sérülésekkel, ázás nyomaival.
17922.

2 000 HUF

1906 A Magyar Athletikai Club alapszabályainak tervezete, 28p
17923.

3 000 HUF

1908. máj. 30. Bécs, Jegy ünnepi eőadásra a Cs. és Kir. Operaházba egy bizonyos Bartha őrnagy részére. A jegy előírta a tiszti sapka és az egyenruha viselését.
17924.

1908. máj. 30. Bécs,
Jegy ünnepi eőadásra a Cs. és Kir. Operaházba egy bizonyos Bartha őrnagy részére. A jegy előírta a tiszti sapka és az egyenruha viselését.

900 HUF
2,44
2,81

1908 Mramorák (Homokos, Vajdaság), meghívó a Mramoráki Műkedvelők által a Délvidéki Tüdőbeteg-Sanatorium-Egyesület javára rendezett műkedvelői estélyre, magyar és német nyelvű, hajtva, kissé viseltes, foltos, 25x19 cm
17925.

2 200 HUF
5,96
6,88

4 db régi olasz városképes leporelló: Ricordo di Roma, Milano, Napoli, Venezia. Változó állapotban.
17926.

2 200 HUF
5,96
6,88

17928.

900 HUF
2,44
2,81

cca 1910-1920 Salzburg és Bécs, 2 db osztrák városképes album fekete-fehér fotókkal, harántalakú papírkötésben, nagyrészt jó állapotban, 16x24 cm körül
17929.

1 400 HUF

1911 Szabadgondolat. Szerkesztette Vámos Henrik. 1911 Május, I. évfolyam 1. szám, 56 p. Kiadói papírkötés.
17930.

4 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF