Printed Materials

Number of items: 325

1879 Panorama bei der Fahr auf dem St. Wolfgang od. Aber-See. Salzburg, Heinrich Dieter 160x16 cm
17893.

4 000 HUF

1887 Das Buch für Alle. Illustrierte Familien-Zeitung. Chronik der Gegenwart. 22. Jahrgang. Német nyelvű folyóirat egybekötött számai, gazdag fekete-fehér képanyaggal. Félvászon-kötésben, megviselt, sérült, széteső állapotban, hiányzó gerinccel.
17894.

2 000 HUF

1889 Das Buch für Alle. Illustrierte Familien-Zeitung. Chronik der Gegenwart. 24. Jahrgang. Német nyelvű folyóirat egybekötött számai, gazdag fekete-fehér képanyaggal. Félvászon-kötésben, megviselt állapotban, sérült, szétváló borítóval, hiányzó gerinccel.
17895.

2 000 HUF

1892 Bp., A Magyarországi Kegyes Tanítórend névtára az 1892-93. tanévre, félvászon kötés, belül az előzéklap javított, aranyozott lapélek, 71p
17896.

2 000 HUF

1892-1893 Magyar Szalon képes havi folyóirat X. évfolyamának 4 db száma, szerk.: Fekete József, kiadja: Gróf Keglevich István. Szövegközti és egészoldalas, fekete-fehér és színes képekkel, hirdetésekkel. Kiadói papírkötés, változó állapotban, sérülésekkel.
17897.

2 000 HUF

17898.

4 000 HUF

1894 Uj Idők. Szépirodalmi, művészeti és társadalmi képes hetilap. Szerk.: Herczeg Ferenc. I. évf. 1-28. sz. (Fél évfolyam egy kötetben, közte az induló szám!) Bp., Singer és Wolfner (Budapesti Hirlap-ny.), 2 sztl. lev.+ 532 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, kissé kopottas borítóval, sérült gerinccel, helyenként kissé sérült, foltos lapokkal, a fűzéstől részben elváló ill. kijáró lapokkal.
17899.

2 000 HUF

1895 Budapest székesfőváros Vegyészeti és Tápszervizsgáló Intézetének évkönyve, szerk. Balló Mátyás, félvászon kötés, kopottas állapotban
17900.

2 200 HUF
5,96
6,88

1895 Hilberth Mór (1839-1895) MÁV igazgató, miniszteri tanácsos halálozási értesítője
17901.

1 000 HUF

1896. aug. 3. Vasvármegye törvényhatósági bizottságának Szombathelyen, 1896. aug. 3- közgyűlésének jegyzőkönyvének kivonata, amely főleg a vásártartás szabályozásával foglalkozott. Négy nyomtatott oldal, duplum. Magyar nyelvű.
17902.

1 400 HUF

1896 Négyesi Szepessy Gézáné gyászjelentés
17903.

600 HUF
1,63
1,88

1897 Meghívó a Magyar Királyi József-Műegyetem 1897/98-ik tanévének megnyitása alkalmából. aranyozott, dombronyomott címer díszítéssel 22x15 cm
17904.

1 600 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF