https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Continuous online auctions

Tételek lista

Printed Materials

Number of items: 325

Auction is over! Item soon called at the auction hall
Tükör. Képes havi folyóirat. Felelős szerkesztő: Révay József. I. évfolyam, 2. szám. 1933. november. Budapest, 1933. Franklin-Társulat (ny.) [4] + 80 p. A Tükör képes folyóirat a Franklin-Társulat reprezentatív családi lapja, irodalmi, színházi és ismeretterjesztő tartalommal, szerkesztősége a ,,Tükör" folyóiratot a nagy múltú képes családi hetilap, a Vasárnapi Ujság modernizált változatának szánta. A képes folyóirat 1933 novemberétől 1942 decemberéig jelent meg. . Fűzve, színes, illusztrált, enyhén sérült kiadói borítóban.
1
17981.

Tükör. Képes havi folyóirat. Felelős szerkesztő: Révay József. I. évfolyam, 2. szám. 1933. november. Budapest, 1933. Franklin-Társulat (ny.) [4] + 80 p. A Tükör képes folyóirat a Franklin-Társulat reprezentatív családi lapja, irodalmi, színházi és ismeretterjesztő tartalommal, szerkesztősége a ,,Tükör" folyóiratot a nagy múltú képes családi hetilap, a Vasárnapi Ujság modernizált változatának szánta. A képes folyóirat 1933 novemberétől 1942 decemberéig jelent meg. . Fűzve, színes, illusztrált, enyhén sérült kiadói borítóban.

 
The item is not available
Starting price:
2 800 HUF
7,59
EUR
,
8,75
USD
Number of bids:
0
 
1933 25 év irrendenta rézkarc Oláh jelzéssel 22x14 cm Üvegezett keretben
1
17982.

1933 25 év irrendenta rézkarc Oláh jelzéssel 22x14 cm Üvegezett keretben

 
Sold
Starting price:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Number of bids:
1
 
1933 Dekoratív art deco stílusú kihajtható meghívó (szign. Antal) a Zuglói Iparosok és Kereskedők Egyesülete tagavató kerti ünnepélyére a hozzácsatolt tiszteletjeggyel, szép állapotban
1
17983.

1933 Dekoratív art deco stílusú kihajtható meghívó (szign. Antal) a Zuglói Iparosok és Kereskedők Egyesülete tagavató kerti ünnepélyére a hozzácsatolt tiszteletjeggyel, szép állapotban

 
The item is not available
Starting price:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Number of bids:
0
 
1934 Miskolc, Korona Szálloda Böczögő József, menükártya
1
17984.

1934 Miskolc, Korona Szálloda Böczögő József, menükártya

 
Sold
Starting price:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Number of bids:
5
 
cca 1935 Magyar Államvasutak takarék és segélyszövetkezete kiadványai: alapszabályok, meghívó, kötvény, prospektus, stb, 6 db klf
1
17985.

cca 1935 Magyar Államvasutak takarék és segélyszövetkezete kiadványai: alapszabályok, meghívó, kötvény, prospektus, stb, 6 db klf

 
The item is not available
Starting price:
2 800 HUF
7,59
EUR
,
8,75
USD
Number of bids:
0
 
1935 Deutsche Reichsbahn-Kalender (Német birodalmi vasút naptár) 157 képes oldallal, eredeti borítóval, borítón kis sérüléssel. 16x26 cm / German railways calender with pictures
1
17986.

1935 Deutsche Reichsbahn-Kalender (Német birodalmi vasút naptár) 157 képes oldallal, eredeti borítóval, borítón kis sérüléssel. 16x26 cm / German railways calender with pictures

 
The item is not available
Starting price:
8 000 HUF
21,68
EUR
,
25,00
USD
Number of bids:
0
 
1935 A "Budapest" Sportegyesület meghívója a "Vitéz Nagybányai Horthy Miklós" lőtéren megrendezendő Budapest-bajnoki lövészversenyére, részletekkel, postán elküldve, jó állapotban, 8p
1
17987.

1935 A "Budapest" Sportegyesület meghívója a "Vitéz Nagybányai Horthy Miklós" lőtéren megrendezendő Budapest-bajnoki lövészversenyére, részletekkel, postán elküldve, jó állapotban, 8p

 
The item is not available
Starting price:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Number of bids:
0
 
1935 A hajdúszoboszlói Parenthesy "Margit"-Pensió kihajtható képes ismertetője árlappal, postán elküldve, jó állapotban
1
17988.

1935 A hajdúszoboszlói Parenthesy "Margit"-Pensió kihajtható képes ismertetője árlappal, postán elküldve, jó állapotban

 
Sold
Starting price:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Number of bids:
1
 
cca 1935 A budapesti Moulin Rouge (Vörös Malom) mulató dekoratív, reklámokkal teli műsorfüzete, szép állapotban, 18p
1
17989.

cca 1935 A budapesti Moulin Rouge (Vörös Malom) mulató dekoratív, reklámokkal teli műsorfüzete, szép állapotban, 18p

 
Sold
Starting price:
14 000 HUF
37,94
EUR
,
43,75
USD
Number of bids:
1
 
1935, 1943 A Magyarország Rádiója és a Magyar Nemzet 1-1 száma
1
17990.

1935, 1943 A Magyarország Rádiója és a Magyar Nemzet 1-1 száma

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Number of bids:
0
 
1936 Veress Lajos államrendőrsági detektív halotti értesítője
1
17991.

1936 Veress Lajos államrendőrsági detektív halotti értesítője

 
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Number of bids:
0
 
1936 A Pesti Hírlap Vasárnapjának vegyes számai könyvbe kötve, pl. berlini olimpia, félvászon kötés
1
17992.

1936 A Pesti Hírlap Vasárnapjának vegyes számai könyvbe kötve, pl. berlini olimpia, félvászon kötés

 
Sold
Starting price:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Number of bids:
1
 

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Auction house

  • Address: 16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
  • Mailing Address: P.O. Box No. 979. Budapest 1244
  • Phone: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Opening hours:
  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Gallery

© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment