Printed Materials

Number of items: 325

1928 Az Est Hármaskönyve, Az Est Pesti Napló Magyarország előfizetőinek, félvászon kötés, belül a gerincnél részben elvált, 1087p
17955.

2 400 HUF

17956.

2 800 HUF

17957.

2 200 HUF
5,96
6,88

17958.

1 200 HUF

1929 A Budapesti Nemzetközi Vásár kihajtható prospektus képekkel
17959.

2 400 HUF

1929 A Magyar Statisztikai Szemle VII. évfolyamának 12. száma
17960.

1 000 HUF

1929-1930 Pesti Hírlap Vasárnapja kolligátum: 1929. dec. 25. és 1930. jún. 29. közötti számok egybekötve, benne számos érdekes írással (pl.: A legszebb magyar képek. - Munkácsy Mihály: Golgota.; gróf Széchenyi Zsigmond: Vadászataim Kelet-Afrikában.; stb.), képekkel. Egészvászon-kötésben, kissé kopottas borítóval.
17961.

2 600 HUF
7,05

17962.

5 000 HUF

1930 Horthy Miklós kormányzóságának 10. évfordulója a Pesti Hírlap Vasárnapjának magazinban
17963.

2 400 HUF

1930 Magyar Országos Központi Takarékpénztár naptár
17964.

100 HUF
0,27
0,31

ca 1930 12 db iskolai füzet, képes illusztrált borítóval
17966.

3 000 HUF

17968.

5 500 HUF
14,91
17,19

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF