Photo

Number of items: 589

cca 1890-1900 Graz (Ausztria), leporelló 18 db keményhátú fotóval, Stengel & Co., Dresden, dekoratív egészvászon-borítóval, sérült, széteső állapotban, egyenként: 16,5x10,5 cm
16215.

2 000 HUF

cca 1880-1900 Brüsszel, leporelló 10 db keményhátú fotóval, egyenként 11x16,5 cm // cca 1880-1900 Brussels, Bruxelles, foldout with 10 vintage photos, 11x16.5 cm each
16216.

4 000 HUF

cca 1910-1920 Fotóalbum erdélyi/romániai helyszíneken készült felvételekkel, közte utcakép villamossal (feltehetőleg Bukarest), a törcsvári kastély (Castelul Bran), katonafotók (I. világháború), népélet, stb. Összesen 47 db kisméretű (kb. 4x6 cm) fotó, albumban, 14x9,5x2 cm
16217.

7 000 HUF
18,97
21,88

16218.

4 800 HUF
13,01
15,00

1906 Tbiliszi, utcaképek, jelenetek 3 db feliratozott fotó + egyéb vidéki képek / Tbilisi, Georgia. street views. 3 detailed photos 18x12 cm
16219.

10 000 HUF

cca 1910 Sopron, Szent Orsolya-rendi apácák zárdájának felállványozott tornya, fotó, sérült, 16x10 cm
16221.

2 000 HUF

16222.

5 000 HUF

cca 1900-1920 Szarajevó (Sarajevo), Mostar, 6 db színes fotokróm nyomat, változó állapotban, 24x18 cm körül
16223.

1 400 HUF

cca 1920-1930 Fraknó vára, Rozália-kápolna, 8 db albumlapra ragasztott fotó, feliratozva, kb. 4,4×6 és 6×8,3 cm közötti méretben
16224.

2 400 HUF

16225.

10 000 HUF

16226.

10 000 HUF

cca 1900 Félix Bonfils (1831-1885): Rodosz város régi kikötője / Ciprus Limasszol. Kétoldalas jelzett fotó, magyar utazó által feliratozott karton 33x25 cm  cca 1900 Félix Bonfils (1831-1885): Ciprus - Limassol / Port of Rhodes double sided photo inscribed by a Hungarian traveler on cardboard 33x25 cm
16227.

cca 1900 Félix Bonfils (1831-1885): Rodosz város régi kikötője / Ciprus Limasszol. Kétoldalas jelzett fotó, magyar utazó által feliratozott karton 33x25 cm

cca 1900 Félix Bonfils (1831-1885): Ciprus - Limassol / Port of Rhodes double sided photo inscribed by a Hungarian traveler on cardboard 33x25 cm

15 000 HUF
40,65
46,88

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF