Photo

Number of items: 589

ca 1890 San Remo souvenir. 14 db kabinetfotót tartalmazó leporello füzet vasútállomás, casino, stb. Festett egészvászon kötésben. Gerincén kis sérüléssel. /         ca 1890 San Remo souvenir. Leporello booklet containing 14 cabinet photographs railway station, casinos, etc. Painted full-cloth binding. Small damage to the spine.
16203.

6 000 HUF

cca 1930, 2 darab fotó Bécs belvárosából, 12x16,5 cm
16204.

2 000 HUF

cca 1890-1900 Magas-Tátra, Tarpataki-völgy, keményhátú fotó (leporellóból), kissé sérült karton, 10,5x16,5 cm / Vysoké Tatry, High Tatras, vintage photo, slightly damaged
16205.

3 000 HUF

cca 1890-1900 Magas-Tátra, Halastó, keményhátú fotó (leporellóból), kissé sérült karton, 10,5x16,5 cm / Vysoké Tatry, High Tatras, vintage photo, slightly damaged
16206.

3 000 HUF

cca 1890-1900 Magas-Tátra, Béka-tó és Tengerszem-csúcs, keményhátú fotó (leporellóból), kissé sérült karton, 10,5x16,5 cm / Vysoké Tatry, High Tatras, vintage photo, slightly damaged
16207.

3 000 HUF

cca 1890-1900 Magas-Tátra, Tátralomnic, gyógyház, keményhátú fotó (leporellóból), 10,5x16,5 cm / Vysoké Tatry, High Tatras, vintage photo
16208.

3 000 HUF

cca 1890-1900 Magas-Tátra, Poprádi-tó, keményhátú fotó (leporellóból), minimálisan sérült karton, 10,5x16,5 cm / Vysoké Tatry, High Tatras, vintage photo, with minor damage
16209.

3 000 HUF

cca 1890-1900 Magas-Tátra, Zöld-tó, keményhátú fotó (leporellóból), 10,5x16,5 cm / Vysoké Tatry, High Tatras, vintage photo
16210.

3 000 HUF

cca 1890-1900 Magas-Tátra, Sziléziai-ház (Schlesierhaus), keményhátú fotó (leporellóból), 10,5x16,5 cm / Vysoké Tatry, High Tatras, vintage photo
16211.

3 000 HUF

cca 1890-1900 Magas-Tátra, Csorbai-tó, keményhátú fotó (leporellóból), minimálisan sérült karton, 10,5x16,5 cm / Vysoké Tatry, High Tatras, vintage photo, with minor damage
16212.

3 000 HUF

cca 1890-1900 Magas-Tátra, Tátralomnic, vasútállomás és a Lomnici-csúcs, keményhátú fotó (leporellóból), 10,5x16,5 cm / Vysoké Tatry, High Tatras, vintage photo
16213.

3 000 HUF

cca 1890-1900 Magas-Tátra, Felkai-tó, keményhátú fotó (leporellóból), 10,5x16,5 cm / Vysoké Tatry, High Tatras, vintage photo
16214.

3 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF