16215.
Closed 493. Online auction
Photo
2 000 HUF
cca 1890-1900 Graz (Ausztria), leporelló 18 db keményhátú fotóval, Stengel & Co., Dresden, dekoratív egészvászon-borítóval, sérült, széteső állapotban, egyenként: 16,5x10,5 cm