https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Photo
Number of items: 589
Auction is over! Item soon called at the auction hall
3329625
16012
493
0
1000
Photo
Artworks & Paper
1
G. Szántó András (1937-2002): Ölelés. Fotó, papír, kartonon, hátoldalán pecséttel jelzett, 28x38 cm
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
3329620
16013
493
0
1400
Photo
Artworks & Paper
1
G. Szántó András (1937-2002): Lépcső. Fotó, papír, , hátoldalán pecséttel jelzett, 28x38 cm
Starting price:
1 400 HUF
3386247
16014
493
0
4000
Photo
Artworks & Paper
1
Pauer György 5 db vintage fotóművészeti alkotás. egyik jelzett. 18x24 cm ig
Starting price:
4 000 HUF
3247943
16015
493
0
300
Photo
Artworks & Paper
1
G. Szántó András (1937-2002): Révész- Fotó, papír, jelzett vintage alkotás. jelzett,40x28 cm kiállítás pecséttel
The item is not available
3292244
16016
493
0
400
Photo
Artworks & Paper
1
G. Szántó András (1937-2002): Nénike. Fotó, papír, kartonon, hátoldalán pecséttel jelzett, 38x27 cm
The item is not available
3311475
16018
493
0
600
Photo
Artworks & Paper
1
G. Szántó András (1937-2002): Házsor. Fotó, papír, kartonon, hátoldalán pecséttel jelzett, kis kopottsággal, 24.5x38 cm
The item is not available
3329628
16019
493
0
800
Photo
Artworks & Paper
1
G. Szántó András (1937-2002): Tünődés. Fotó, papír, kartonon, hátoldalán pecséttel jelzett, 28x38 cm
The item is not available
3262499
16020
493
0
300
Photo
Artworks & Paper
1
G. Szántó András (1937-2002): Alakok. Fotó, papír, kartonra kasírozva, hátoldalán pecséttel jelzett, 39x15,5 cm
3347641
16021
493
0
1600
Photo
Artworks & Paper
1
G. Szántó András (1937-2002): Kezek. Fotó, papír, kartonon, hátoldalán pecséttel jelzett, kis kopottsággal, 39x29 cm
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
3347547
16022
493
0
1200
Photo
Artworks & Paper
1
G. Szántó András (1937-2002): Férfi arc. Fotó, papír, kartonon, hátoldalán pecséttel jelzett, kis kopottsággal, 38,5x29 cm
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
3347640
16023
493
0
1600
Photo
Artworks & Paper
1
G. Szántó András (1937-2002): Portrék. Fotó, papír, kartonon, hátoldalán pecséttel jelzett, kis kopottsággal, 39x29 cm
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
3347638
16024
493
0
1600
Photo
Artworks & Paper
1
G. Szántó András (1937-2002): Gyökérforma. Fotó, papír, kartonon, hátoldalán pecséttel jelzett, kis kopottsággal, 39x29 cm
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
The bids are accepted according to the following bid increments:
|
up to 1.000 HUF
|
100 HUF
|
|
up to 5.000 HUF
|
200 HUF
|
|
up to 10.000 HUF
|
500 HUF
|
|
up to 20.000 HUF
|
1.000 HUF
|
|
up to 50.000 HUF
|
2.000 HUF
|
|
up to 100.000 HUF
|
5.000 HUF
|
|
up to 200.000 HUF
|
10.000 HUF
|
|
up to 500.000 HUF
|
20.000 HUF
|
|
up to 1.000.000 HUF
|
50.000 HUF
|
|
up to 2.000.000 HUF
|
100.000 HUF
|
|
up to 5.000.000 HUF
|
200.000 HUF
|
|
up to 10.000.000 HUF
|
500.000 HUF
|
|
over 10.000.000 HUF
|
1.000.000 HUF
|
further page navigation
Auction house
-
Address:
16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
-
Mailing Address:
P.O. Box No. 979. Budapest 1244
-
Phone:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
-
E-mail
:
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
-
-
Opening hours:
-
Monday: 12-17
-
Tuesday-Wednesday: 10-17
-
Thursday: 10-19
-
Friday: closed
-
Weekend: closed
© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket
Continue shopping
 
To the payment