Photo

Number of items: 589

G. Szántó András (1937-2002): Ölelés. Fotó, papír, kartonon, hátoldalán pecséttel jelzett, 28x38 cm
16012.

1 000 HUF

G. Szántó András (1937-2002): Lépcső. Fotó, papír, , hátoldalán pecséttel jelzett, 28x38 cm
16013.

1 400 HUF

Pauer György 5 db vintage fotóművészeti alkotás. egyik jelzett. 18x24 cm ig
16014.

4 000 HUF

16015.

300 HUF
0,81
0,94

16016.

400 HUF
1,08
1,25

16018.

600 HUF
1,63
1,88

G. Szántó András (1937-2002): Tünődés. Fotó, papír, kartonon, hátoldalán pecséttel jelzett, 28x38 cm
16019.

800 HUF

G. Szántó András (1937-2002): Alakok. Fotó, papír, kartonra kasírozva, hátoldalán pecséttel jelzett, 39x15,5 cm
16020.

300 HUF
0,81
0,94

16021.

1 600 HUF

G. Szántó András (1937-2002): Férfi arc. Fotó, papír, kartonon, hátoldalán pecséttel jelzett, kis kopottsággal, 38,5x29 cm
16022.

1 200 HUF

16023.

1 600 HUF

16024.

1 600 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF