Military

Number of items: 148

I. világháborús békegalambot ábrázoló faragás 1914-1918. TS jelzéssel, faragott kazettás kerettel. Olaj, fa. Külső méret 16x20 cm
17074.

12 000 HUF

17077.

3 400 HUF
9,21
10,63

cca 1890 Katona fotója vizitkártya, hátulja sérült
17078.

600 HUF
1,63
1,88

17079.

6 000 HUF

17080.

1 200 HUF

cca 1916 Katonatiszt portréja, számos kitüntetéssel (közte Koronás Érdemkereszt, Károly-csapatkereszt, stb.), nagyméretű, kartonra kasírozott fotó, üvegezett fakeretben, kissé sérült, 24x18 cm (keret: 38x30 cm)
17081.

1 200 HUF

Erdélyi Hadosztály replika sapka, h: 25 cm
17082.

5 000 HUF

Szovjet MIG repülő makett, márvány lapon, m: 24 cm
17083.

16 000 HUF
43,36
50,00

17086.

4 000 HUF

Katonai fém csajka
17087.

Katonai fém csajka

1 200 HUF

cca 1970, Munkavédelmi őr 13 darab jelvény és 12 darab igazolvány, jó állapotban
17088.

1 000 HUF

1940, Feltehetően katonai művelet során félig elégett vászontérkép
17089.

1 800 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF