cca 1900-1910 A második búr háború (dél-afrikai háború vagy angol-búr háború) képei, 8 db litho gyűjtőkártya, 7x11 cm // cca 1900-1910 Pictures from the Second Boer War (aka the Transvaal War, Anglo-Boer War or South African War), litho collectible cards, 8 pcs, 7x11 cm
cca 1941-1944 "Légiveszélyt jeleznek? Biztos óvóhelyet keresel? Vigyél magaddal az óvóhelyre? ... Megszólal a sziréna. Mindenhol Isten kezében vagy!" II. világháborús egyházi prospektus, foltos, 2 sztl. lev., 12x8 cm
cca 1930 M. kir. honvéd tizedes portréja, kartonra kasírozott fotó Schwartz békéscsabai fényképész műterméből, korabeli üvegezett fakeretben, a hátoldalon felirattal, kissé viseltes, koszos, 13,5x8,5 cm, keret: 25x17 cm
Az I. világháborúban szolgált amerikai 91. repülőszázad (91st Aero Squadron) tagjai Everett Richard Cook századparancsnokkal, nagyméretű fotó (modern előhívás), rajta kézzel írt feliratokkal, 17x24 cm + II. világháborús német katonai témájú fotó, rajta beazonosítandó, kézzel írt sorokkal, 13x9 cm
1906 Az orosz-japán háború színtereit ábrázoló térképek, 2 db + az orosz és a japán haditengerészet állományában lévő hajók táblázata. In: Einzelschriften über den russisch-japanischen Krieg: 1. Heft. Wien, Streffleurschen Zeitschrift (L. W. Seidel u. Sohn). Német nyelven. Hajtva, jó állapotban, 61x45 cm és 74x62 cm között.
1935-1936 Fénykép-kiértékelés 1935-1936. Kézzel készült kiképzési jegyzet, fekete-fehér fotókkal (légifotókkal) gazdagon illusztrálva, az elülső borító sérült, hiányos, a 2. levélről a fotó hiányzik és a lap szakadt, a 3. levélen a fotó 2 sarka elvált a papírról, foltos, 22 sztl. lev.,33x20 cm