Military

Number of items: 148

17062.

4 000 HUF

1912 Kőnyomatos katonai végelbocsátó levél, hajtott, de jó állapotban
17063.

12 000 HUF

cca 1890 4 db huszárokat ábrázoló keményhátú fotó vegyes méretben és állapotban
17064.

24 000 HUF
65,04
75,00

cca 1910 Katonai sortűz, kivégző osztag fotó 16x11 cm Üvegezett keretben
17065.

1 200 HUF

17066.

1 000 HUF

Az Érdekes Újság 2 db háborús képe: Fürdés orosz földön.; Dúló csaták után. Fénynyomat, papír, kissé sérült lapszélekkel, lapméret: 28x35 cm
17067.

1 800 HUF

cca 1941-1944 "Légiveszélyt jeleznek? Biztos óvóhelyet keresel? Vigyél magaddal az óvóhelyre? ... Megszólal a sziréna. Mindenhol Isten kezében vagy!" II. világháborús egyházi prospektus, foltos, 2 sztl. lev., 12x8 cm
17068.

1 600 HUF

cca 1930 M. kir. honvéd tizedes portréja, kartonra kasírozott fotó Schwartz békéscsabai fényképész műterméből, korabeli üvegezett fakeretben, a hátoldalon felirattal, kissé viseltes, koszos, 13,5x8,5 cm, keret: 25x17 cm
17069.

1 000 HUF

Az I. világháborúban szolgált amerikai 91. repülőszázad (91st Aero Squadron) tagjai Everett Richard Cook századparancsnokkal, nagyméretű fotó (modern előhívás), rajta kézzel írt feliratokkal, 17x24 cm + II. világháborús német katonai témájú fotó, rajta beazonosítandó, kézzel írt sorokkal, 13x9 cm
17070.

3 400 HUF
9,21
10,63

17071.

1 800 HUF

17072.

7 500 HUF
20,33
23,44

1944. szept. 13. Diósgyőr bombázása a szövetséges légierő által, 4 db fotó, 6x9 cm
17073.

40 000 HUF
108,40
125,00

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF