https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Continuous online auctions

Tételek lista

Military

Number of items: 148

Auction is over! Item soon called at the auction hall
cca 1915 Magyar katona egészalakos portréja, fotólap, Urai János K. K. Fényképészeti Műterme, Arad, kis törésnyommal, 13,5x9 cm
1
17103.

cca 1915 Magyar katona egészalakos portréja, fotólap, Urai János K. K. Fényképészeti Műterme, Arad, kis törésnyommal, 13,5x9 cm

 
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Number of bids:
0
 
1914 Első világháborús dögcédula, fém tokban, 6x3,5 cm
1
17105.

1914 Első világháborús dögcédula, fém tokban, 6x3,5 cm

 
Sold
Starting price:
10 000 HUF
27,10
EUR
,
31,25
USD
Number of bids:
12
 
cca 1941-1944 Dnyipropetrovszk (mai nevén Dnyipro), Ukrajna, a II. világháború alatti náci megszállás idején készült felvételek, 3 db fotó: két képen kezében fényképezőgépet tartó magyar katona látható ("Adolf Hitler-Str." utcatábla, illetve mozi bejárata előtt); a harmadik képen egy utcai bódé, amelyen számos német feliratú tábla mellett egy magyar nyelvű tábla is látható, "101 személy irányító állomás" felirattal. A hátoldalon kisebb felületi sérülésekkel, 10x6,5 cm
1
17106.

cca 1941-1944 Dnyipropetrovszk (mai nevén Dnyipro), Ukrajna, a II. világháború alatti náci megszállás idején készült felvételek, 3 db fotó: két képen kezében fényképezőgépet tartó magyar katona látható ("Adolf Hitler-Str." utcatábla, illetve mozi bejárata előtt); a harmadik képen egy utcai bódé, amelyen számos német feliratú tábla mellett egy magyar nyelvű tábla is látható, "101 személy irányító állomás" felirattal. A hátoldalon kisebb felületi sérülésekkel, 10x6,5 cm

 
The item is not available
Starting price:
50 000 HUF
135,50
EUR
,
156,25
USD
Number of bids:
0
 
1915 Pécs, katonai osztag csoportkép, fotólap
1
17108.

1915 Pécs, katonai osztag csoportkép, fotólap

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Number of bids:
0
 
cca 1870-1880 Katona egészalakos portréja, vizitkártya Lengyel Samu (Kassa - Balatonfüred) műterméből, 10,5x6 cm
1
17110.

cca 1870-1880 Katona egészalakos portréja, vizitkártya Lengyel Samu (Kassa - Balatonfüred) műterméből, 10,5x6 cm

 
Sold
Starting price:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Number of bids:
1
 
1973 MHSZ Magyar Honvédelmi Szövetség 25. évfordulós réz plakett. 18x24 cm
1
17111.

1973 MHSZ Magyar Honvédelmi Szövetség 25. évfordulós réz plakett. 18x24 cm

 
The item is not available
Starting price:
4 400 HUF
11,92
EUR
,
13,75
USD
Number of bids:
0
 
cca 1930 Katonai, hadászati témájú jegyzetek (különböző országok hadereje, haditechnikai tudnivalók, stb.), kézzel rajzolt térképek, újságkivágások gyűjteménye, változó állapotban
1
17112.

cca 1930 Katonai, hadászati témájú jegyzetek (különböző országok hadereje, haditechnikai tudnivalók, stb.), kézzel rajzolt térképek, újságkivágások gyűjteménye, változó állapotban

 
The item is not available
Starting price:
10 000 HUF
27,10
EUR
,
31,25
USD
Number of bids:
0
 
MOM tájoló, eredeti bizonylatával, leírásával, bőrtokjával, jó állapotban
1
17114.

MOM tájoló, eredeti bizonylatával, leírásával, bőrtokjával, jó állapotban

 
Sold
Starting price:
6 000 HUF
16,26
EUR
,
18,75
USD
Number of bids:
1
 
Fa asztali lámpa, búrán festett vitéz alakos címerrel, m: 59 cm
1
17115.

Fa asztali lámpa, búrán festett vitéz alakos címerrel, m: 59 cm

 
The item is not available
Starting price:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Number of bids:
0
 
Szovjet tengerésztiszti tőr. Jelzett kis kopással ca 1980
1
17116.

Szovjet tengerésztiszti tőr. Jelzett kis kopással ca 1980

 
Sold
Starting price:
20 000 HUF
54,20
EUR
,
62,50
USD
Number of bids:
3
 
ca 1940 II. Világháború Dienst Brille. szolgálati szemüveg, fém dobozban.
1
17117.

ca 1940 II. Világháború Dienst Brille. szolgálati szemüveg, fém dobozban.

 
Sold
Starting price:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Number of bids:
11
 
Vegyes katonai okmányok, össz. 8 db, közte Magyar Honvédelmi Sportszövetség tagsági igazolvány, légoltalmi igazolvány, stb.
1
17118.

Vegyes katonai okmányok, össz. 8 db, közte Magyar Honvédelmi Sportszövetség tagsági igazolvány, légoltalmi igazolvány, stb.

 
The item is not available
Starting price:
2 400 HUF
6,50
EUR
,
7,50
USD
Number of bids:
0
 

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Auction house

  • Address: 16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
  • Mailing Address: P.O. Box No. 979. Budapest 1244
  • Phone: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Opening hours:
  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Gallery

© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment