https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Military Number of items: 148
Auction is over! Item soon called at the auction hall
Catalog number ascending
Catalog number descending
Starting price ascending
Starting price descending
12
24
48
72
3350688
17103
493
0
3000
Military
Artworks & Paper
1
cca 1915 Magyar katona egészalakos portréja, fotólap, Urai János K. K. Fényképészeti Műterme, Arad, kis törésnyommal, 13,5x9 cm
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
3383363
17105
493
0
10000
Military
Artworks & Paper
1
1914 Első világháborús dögcédula, fém tokban, 6x3,5 cm
Starting price:
10 000 HUF
3262085
17106
493
0
50000
Military
Artworks & Paper
1
cca 1941-1944 Dnyipropetrovszk (mai nevén Dnyipro), Ukrajna, a II. világháború alatti náci megszállás idején készült felvételek, 3 db fotó: két képen kezében fényképezőgépet tartó magyar katona látható ("Adolf Hitler-Str." utcatábla, illetve mozi bejárata előtt); a harmadik képen egy utcai bódé, amelyen számos német feliratú tábla mellett egy magyar nyelvű tábla is látható, "101 személy irányító állomás" felirattal. A hátoldalon kisebb felületi sérülésekkel, 10x6,5 cm
The item is not available
Starting price:
50 000 HUF
3219989
17108
493
0
2000
Military
Artworks & Paper
1
1915 Pécs, katonai osztag csoportkép, fotólap
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
3364688
17110
493
0
1800
Military
Artworks & Paper
1
cca 1870-1880 Katona egészalakos portréja, vizitkártya Lengyel Samu (Kassa - Balatonfüred) műterméből, 10,5x6 cm
Starting price:
1 800 HUF
3364203
17111
493
0
4400
Military
Artworks & Paper
1
1973 MHSZ Magyar Honvédelmi Szövetség 25. évfordulós réz plakett. 18x24 cm
The item is not available
Starting price:
4 400 HUF
3361923
17112
493
0
10000
Military
Artworks & Paper
1
cca 1930 Katonai, hadászati témájú jegyzetek (különböző országok hadereje, haditechnikai tudnivalók, stb.), kézzel rajzolt térképek, újságkivágások gyűjteménye, változó állapotban
The item is not available
Starting price:
10 000 HUF
3383559
17114
493
0
6000
Military
Artworks & Paper
1
MOM tájoló, eredeti bizonylatával, leírásával, bőrtokjával, jó állapotban
Starting price:
6 000 HUF
3377295
17115
493
0
4000
Military
Artworks & Paper
1
Fa asztali lámpa, búrán festett vitéz alakos címerrel, m: 59 cm
The item is not available
Starting price:
4 000 HUF
3379880
17116
493
0
20000
Military
Artworks & Paper
1
Szovjet tengerésztiszti tőr. Jelzett kis kopással ca 1980
Starting price:
20 000 HUF
3379885
17117
493
0
5000
Military
Artworks & Paper
1
ca 1940 II. Világháború Dienst Brille. szolgálati szemüveg, fém dobozban.
Starting price:
5 000 HUF
3379602
17118
493
0
2400
Military
Artworks & Paper
1
Vegyes katonai okmányok, össz. 8 db, közte Magyar Honvédelmi Sportszövetség tagsági igazolvány, légoltalmi igazolvány, stb.
The item is not available
Starting price:
2 400 HUF
The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house
Address:
16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
Mailing Address:
P.O. Box No. 979. Budapest 1244
Phone:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Opening hours:
Monday: 12-17
Tuesday-Wednesday: 10-17
Thursday: 10-19
Friday: closed
Weekend: closed
© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience. By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket
Continue shopping
 
To the payment