Art-ceramics Number of items: 180
3363629
11187
490
Art-ceramics
feltehetően Rubletzky Géza (1881-1970): Gyermekét szoptató anya. Gipsz plakett, kis sérülésekkel, jelzés nélkül, hátoldalon ráragasztott újságcikkel, 42x27
8 000 HUF
3363568
11188
490
Art-ceramics
cca 1930/40 Art deco asztalközép kínáló, kis sérülésekkel, jelzés nélkül, d: 34 cm
8 000 HUF
3362281
11189
490
Art-ceramics
Csalikancsó Mázas cserép, XIX. sz. kézzel festett, apró lepattanásokkal 30 cm
8 000 HUF
3336068
11190
490
5500
Art-ceramics
Kondor Éva (1938-): Design váza. Jelzett, hibátlan, m: 14 cm
5 500 HUF
3336073
11191
490
5500
Art-ceramics
Kondor Éva (1938-): Szálváza. Jelzett, hibátlan, m: 20,5 cm
5 500 HUF
3345360
11193
490
Art-ceramics
Várdeák Ildikó: Ugrasztott mázas kínáló. Jelzett, hibátlan d: 20,5 cm
3 600 HUF
3336067
11194
490
5500
Art-ceramics
Kondor Éva (1938-): Modernista váza. Jelzett, hibátlan, m: 12 cm, d: 16 cm
5 500 HUF
3345741
11195
490
2200
Art-ceramics
Tófej kétlyukú váza. Mázas kerámia, jelzett, hibátlan d: 18 cm, m: 14 cm
2 200 HUF
3345100
11196
490
Art-ceramics
2 db kerámia tál: Erdély, Tiszafüred, Kézzel festett mázas cserép, XIX. sz. Mázhibákkal 18, 28 cm
1 200 HUF
3345359
11197
490
Art-ceramics
Király kerámia gyertyatartó/ díszváza, Mázas kerámia, jelzés nélkül, hibátlan d: 13 cm
3 600 HUF
3345357
11198
490
Art-ceramics
Német design gyertyatartó Mázas kerámia, hibátlan 14 cm
3 600 HUF
3346129
11199
490
Art-ceramics
2 darab sómázas kőedény, kancsó m: 17,5 cm, sütőedény 22x29 cm
4 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house