Art-ceramics

Number of items: 180

feltehetően Rubletzky Géza (1881-1970): Gyermekét szoptató anya. Gipsz plakett, kis sérülésekkel, jelzés nélkül, hátoldalon ráragasztott újságcikkel, 42x27
11187.

8 000 HUF

cca 1930/40 Art deco asztalközép kínáló, kis sérülésekkel, jelzés nélkül, d: 34 cm
11188.

8 000 HUF

Csalikancsó Mázas cserép, XIX. sz. kézzel festett, apró lepattanásokkal 30 cm
11189.

8 000 HUF

Kondor Éva (1938-): Design váza. Jelzett, hibátlan, m: 14 cm
11190.

5 500 HUF
14,91
17,19

Kondor Éva (1938-): Szálváza. Jelzett, hibátlan, m: 20,5 cm
11191.

5 500 HUF
14,91
17,19

Várdeák Ildikó: Ugrasztott mázas kínáló. Jelzett, hibátlan d: 20,5 cm
11193.

3 600 HUF
9,76
11,25

Kondor Éva (1938-): Modernista váza. Jelzett, hibátlan, m: 12 cm, d: 16 cm
11194.

5 500 HUF
14,91
17,19

Tófej kétlyukú váza. Mázas kerámia, jelzett, hibátlan d: 18 cm, m: 14 cm
11195.

2 200 HUF
5,96
6,88

2 db kerámia tál: Erdély, Tiszafüred, Kézzel festett mázas cserép, XIX. sz. Mázhibákkal 18, 28 cm
11196.

1 200 HUF

Király kerámia gyertyatartó/ díszváza, Mázas kerámia, jelzés nélkül, hibátlan d: 13 cm
11197.

3 600 HUF
9,76
11,25

Német design gyertyatartó Mázas kerámia, hibátlan 14 cm
11198.

3 600 HUF
9,76
11,25

2 darab sómázas kőedény, kancsó m: 17,5 cm, sütőedény 22x29 cm
11199.

4 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF