Art-ceramics

Number of items: 180

Színes ruhás lány. Kézzel festett kerámia figura, jelzés nélkül, kis kopással 18 cm
11212.

4 000 HUF

Fémlüszteres iparművész váza, jelzés nélkül, kis kopással, m: 19,5 cm
11213.

3 600 HUF
9,76
11,25

Szakál János, padlóváza. Jelzett, alján lepattanással, m: 51,5 cm
11214.

6 500 HUF
17,62
20,31

4 darab mázas kerámia tárgy, közte jelzett, mázhibával, d: 18 cm alatt
11215.

3 800 HUF
10,30
11,88

Antik Izniki kerámia butella, sérüléssel, m: 17 cm
11216.

5 000 HUF

Retro német váza, kis kopással, m: 28 cm
11217.

3 600 HUF
9,76
11,25

Retro férfialakos butella, jelzés nélkül, m: 37 cm
11218.

3 200 HUF
8,67
10,00

Illár Erzsébet (1940-): Szerelmespár. Jelzett, m: 16 cm
11219.

5 000 HUF

Kőfalvi Gyula (1920-1986): Lány korsóval. Jelzés nélkül, kopással, m: 18,5 cm
11220.

5 000 HUF

Nagyobb modernista türkizzöld váza, m: 32,5 cm
11221.

4 800 HUF
13,01
15,00

Erdélyi István: Váza, csurgatott mázas kerámia, kézzel festett jelzett, alján minimális lepattanással 33 cm
11222.

5 000 HUF

Schramberg retro német kétszájú váza, jelzett, m: 14,5 cm
11223.

3 400 HUF
9,21
10,63

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF