Art-ceramics
Number of items: 180
3362277
11334
490
Art-ceramics
Várdeák Ildikó: Hiányos mokkás készlet 3 db. Mázas kerámia, kézzel festett, jelzett, hibátlan m: 10 cm
3 000 HUF
3362275
11335
490
Art-ceramics
Spárgás tál. Mázas kerámia, kézzel festett, jelzett, hibátlan m: 29x17 cm
3 000 HUF
3362185
11336
490
Art-ceramics
Mázas kerámia kancsó.jelzett, hibátlan 20 cm
2 000 HUF
3362267
11337
490
Art-ceramics
Köcsög. Részben mázas cserép XIX. sz. sérüléssel 10 cm
3 000 HUF
3362270
11338
490
Art-ceramics
Oroszlános gyertyatartó. Samottos kerámia, kézzel festett, jelzés nélkül, hibátlan m: 14 cm
3 000 HUF
3362274
11339
490
Art-ceramics
3 000 HUF
3320748
11340
490
Art-ceramics
Barátság Druzsba feliratos korsó kerámia 13 cm
2 000 HUF
3361562
11341
490
Art-ceramics
Kaiserwappen Austria kerámi korsó császári címeres 13,5 cm
2 400 HUF
3361566
11342
490
Art-ceramics
Iparművész kerámia tálka. Jelzett, mázas kerámia, tűzirepedéssel d: 18 cm
3 000 HUF
3279388
11344
490
Art-ceramics
Német iparművész kerámia váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 19 cm
3 000 HUF
3279383
11345
490
Art-ceramics
Füstölőtartó. Mázas kerámia, jelzés nélkül, hibátlan 12x12 cm m: 10 cm
2 400 HUF
3361357
11346
490
3200
Art-ceramics
Mázas kőedény vajtartó, jelzés nélkül, hibátlan, h: 22 cm
3 200 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m