Art-ceramics

Number of items: 180

Ay 85 jelzéssel iparművész kerámia váza. Mázas, kézzel festett, hibátlan 19 cm
11322.

3 000 HUF

Bodrogkeresztúri kerámia tálka. Mázas kerámia, jelzett, hibátlan 17 cm
11323.

2 400 HUF

Iparművész mázas kerámia kaspó, Kézzel festett, hibátlan d: 16 cm
11324.

3 000 HUF

Tófej váza. Jelzés nélkül, kis kopással, m: 20 cm
11325.

900 HUF
2,44
2,81

Szilke. Tiszántúl, cca 20. sz. eleje, mázhibákkal, m: 13 cm
11326.

3 000 HUF

Vizeskorsó. Tiszafüred, cca 1900, sérült, m: 24 cm
11327.

2 600 HUF
7,05

Szilke. Tiszántúl, kis sérüléssel, 20. sz. eleje, m: 22 cm
11328.

2 800 HUF

11329.

6 000 HUF

Puttó figura, mesterséges kőanyag, kopással, m: 14,5 cm
11330.

1 600 HUF

Bodrogkeresztúri dísztálka, Csizmazia József Budapest reklámjával, jelzett, 18x10 cm
11331.

2 400 HUF

Phestos Discus modern másolat, certifikáttal, dobozában, d: 15,5 cm
11332.

2 000 HUF

Tófej retro ufó váza. Mázas kerámia, kézzel festett, jelzett, hibátlan d: 30 cm
11333.

3 000 HUF
19

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF