Art-ceramics
Number of items: 180
3364520
11322
490
Art-ceramics
Ay 85 jelzéssel iparművész kerámia váza. Mázas, kézzel festett, hibátlan 19 cm
3 000 HUF
3364498
11323
490
Art-ceramics
Bodrogkeresztúri kerámia tálka. Mázas kerámia, jelzett, hibátlan 17 cm
2 400 HUF
3365507
11324
490
Art-ceramics
Iparművész mázas kerámia kaspó, Kézzel festett, hibátlan d: 16 cm
3 000 HUF
3363291
11325
490
900
Art-ceramics
Tófej váza. Jelzés nélkül, kis kopással, m: 20 cm
3363287
11326
490
Art-ceramics
Szilke. Tiszántúl, cca 20. sz. eleje, mázhibákkal, m: 13 cm
3 000 HUF
3363286
11327
490
Art-ceramics
Vizeskorsó. Tiszafüred, cca 1900, sérült, m: 24 cm
2 600 HUF
3363282
11328
490
Art-ceramics
Szilke. Tiszántúl, kis sérüléssel, 20. sz. eleje, m: 22 cm
2 800 HUF
3365186
11329
490
Art-ceramics
6 000 HUF
3365412
11330
490
Art-ceramics
Puttó figura, mesterséges kőanyag, kopással, m: 14,5 cm
1 600 HUF
3362280
11331
490
Art-ceramics
Bodrogkeresztúri dísztálka, Csizmazia József Budapest reklámjával, jelzett, 18x10 cm
2 400 HUF
3362876
11332
490
Art-ceramics
Phestos Discus modern másolat, certifikáttal, dobozában, d: 15,5 cm
2 000 HUF
3362278
11333
490
Art-ceramics
Tófej retro ufó váza. Mázas kerámia, kézzel festett, jelzett, hibátlan d: 30 cm
3 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m