Art-ceramics
Number of items: 180
3345744
11175
490
7500
Art-ceramics
B. Várdeák Ildikó (1929-2013): Bordó kerámia díszváza. Jelzett, hibátlan d: 21 cm m: 17 cm
7 500 HUF
3350904
11176
490
Art-ceramics
WS&S Wilhelm Schiller & Sohn kétszájú váza. Jelzett, kis hibákkal, m: 12 cm
12 000 HUF
3258033
11177
490
Art-ceramics
Régi népi, fejes kerámia váza, jelzés nélkül, minimális csorbákkal, m: 26 cm
12 000 HUF
3345575
11178
490
Art-ceramics
Bod Éva (1924-2004): ikebana váza. Mázas kerámia, kézzel festett, jelzett, hibátlan d: 21 cm
9 000 HUF
3345108
11179
490
4800
Art-ceramics
BWK német gránátos kisgyermek mázas kerámia, kézzel festett, jelzett, kis lepattanással. 19 cm
4 800 HUF
3339767
11180
490
6500
Art-ceramics
Tál. Erdélyi, Mázas cserép, kézzel festett XIX. sz. mázhibával d: 23 cm
6 500 HUF
3339432
11181
490
Art-ceramics
Oroszlános,Turkovi kerámia lámpa. Jelzett, hibátlan 17x45 cm
8 000 HUF
3313394
11182
490
Art-ceramics
Vallauris mázas kerámia hal alakú kínáló, jelzett, hibátlan 45x18 cm
8 000 HUF
3195010
11183
490
6500
Art-ceramics
6 500 HUF
3329267
11184
490
Art-ceramics
7 000 HUF
3329269
11185
490
Art-ceramics
Kondor Éva (1938-): Kancsó. Csorgatott mázas kerámia, jelzett, hibátlan, m: 21,5 cm
8 000 HUF
3329270
11186
490
Art-ceramics
Kondor Éva (1938-): Kakasmintás dísztál. Mázas kerámia, jelzett, hibátlan, d: 33 cm
10 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m