Art-ceramics

Number of items: 180

B. Várdeák Ildikó (1929-2013): Bordó kerámia díszváza. Jelzett, hibátlan d: 21 cm m: 17 cm
11175.

7 500 HUF
20,33
23,44

WS&S Wilhelm Schiller & Sohn kétszájú váza. Jelzett, kis hibákkal, m: 12 cm
11176.

12 000 HUF

Régi népi, fejes kerámia váza, jelzés nélkül, minimális csorbákkal, m: 26 cm
11177.

12 000 HUF

Bod Éva (1924-2004): ikebana váza. Mázas kerámia, kézzel festett, jelzett, hibátlan d: 21 cm
11178.

9 000 HUF
24,39
28,13

BWK német gránátos kisgyermek mázas kerámia, kézzel festett, jelzett, kis lepattanással. 19 cm
11179.

4 800 HUF
13,01
15,00

Tál. Erdélyi, Mázas cserép, kézzel festett XIX. sz. mázhibával d: 23 cm
11180.

6 500 HUF
17,62
20,31

Oroszlános,Turkovi kerámia lámpa. Jelzett, hibátlan 17x45 cm
11181.

8 000 HUF

Vallauris mázas kerámia hal alakú kínáló, jelzett, hibátlan 45x18 cm
11182.

8 000 HUF

11183.

6 500 HUF
17,62
20,31

11184.

7 000 HUF
18,97
21,88

Kondor Éva (1938-): Kancsó. Csorgatott mázas kerámia, jelzett, hibátlan, m: 21,5 cm
11185.

8 000 HUF

Kondor Éva (1938-): Kakasmintás dísztál. Mázas kerámia, jelzett, hibátlan, d: 33 cm
11186.

10 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF