Sports awards and sports commemorative medals

Number of items: 67

31670.

8 000 HUF

1987. "V. Légfegyveres VB - Budapest 1987" egyoldalas bronz emlékplakett (62x63mm) T:XF
31671.

1 600 HUF

31672.

1 600 HUF

31673.

2 000 HUF

31674.

7 500 HUF
20,33
23,44

2000. "Magyar Labdarúgó Szövetség" egyoldalas ezüstözött fém díjérem tokban (40mm) T:AU patina
31675.

2 000 HUF

1980 k. "Magyar Labdarúgó Szövetség" egyoldalas, festett, jelzetlen porcelán plakett függesztő lyukkal T:AU
31676.

3 000 HUF

1970 k. "Vegyipari Területi Olimpiai Napok Budapest - VDSZ" egyoldalas, festett, hátoldalán jelzett hollóházi porcelán plakett (117x80mm) T:AU
31677.

3 000 HUF

DN "Albert Flórián születésének 75. évfordulója / Ferencvárosi Torna Club" ezüstözött fém emlékérem dísztokban, tanúsítvánnyal (42,5mm) T:PP Összesen 25db-ot adtak ki!
31678.

13 000 HUF
35,23
40,63

DN "BHSB (Budapesti Honvéd Sport Bizottság) - Championád Budapest" műgyantás fém jelvény (36mm) T:XF
31679.

1 200 HUF

31680.

1 800 HUF

DN "National Office for Physical Education and Sports / Republic of Hungary (Nemzeti Testnevelési és Sporthivatal / Magyar Köztársaság)" aranyozott, kétoldalas emlékérem (65mm) T:AU (eredetileg PP)
31681.

2 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF