Sports awards and sports commemorative medals

Number of items: 67

Ausztria 1920. "Wiener Athletiksport-Club (Wiener AC - WAC)" kétoldalas bronz díjérem, füllel, gravírozással (33mm) T:XF patina Austria 1920. "Wiener Athletiksport-Club (Wiener AC - WAC)" double-sided bronze award medal with ear and engraving (33mm) C:XF patina
31682.

Ausztria 1920. "Wiener Athletiksport-Club (Wiener AC - WAC)" kétoldalas bronz díjérem, füllel, gravírozással (33mm) T:XF patina
Austria 1920. "Wiener Athletiksport-Club (Wiener AC - WAC)" double-sided bronze award medal with ear and engraving (33mm) C:XF patina

500 HUF
1,36
1,56

Németország 1992. "Nyári Olimpiai Játékok - München 1972" kétoldalas jelzett Ag emlékérem kapszulában (20,01g/0.999/41mm) T:AU (eredetileg PP) fo., ujjlenyomat Germany 1992. "Olympische Sommerspiele - München 1972" two-sided hallmarked Ag commemorative medallion in capsule (20,01g/0.999/41mm) C:AU (originally PP) spotted, fingerprint
31683.

Németország 1992. "Nyári Olimpiai Játékok - München 1972" kétoldalas jelzett Ag emlékérem kapszulában (20,01g/0.999/41mm) T:AU (eredetileg PP) fo., ujjlenyomat
Germany 1992. "Olympische Sommerspiele - München 1972" two-sided hallmarked Ag commemorative medallion in capsule (20,01g/0.999/41mm) C:AU (originally PP) spotted, fingerprint

9 000 HUF
24,39
28,13

Bulgária DN "Albena-Aranyhomok-Sliven Rali - Bulgária / Bolgár Autósok Szövetsége" kétoldalas bronz emlékérem (66mm) T:XF Bulgaria ND "Rally Albena-Golden Sands-Sliven - Bulgaria / Union of Bulgarian Motorists" bronze medallion (66mm) C:XF
31684.

Bulgária DN "Albena-Aranyhomok-Sliven Rali - Bulgária / Bolgár Autósok Szövetsége" kétoldalas bronz emlékérem (66mm) T:XF
Bulgaria ND "Rally Albena-Golden Sands-Sliven - Bulgaria / Union of Bulgarian Motorists" bronze medallion (66mm) C:XF

2 000 HUF

31685.

1 000 HUF

Kína 2008. "Nyári Olimpia, Peking" részben multicolor, aranyozott és ezüstözött emlékérem kapszulában, eredeti tokban, tanúsítvánnyal (2xklf, 40mm) T:PP China 2008. "Summer Olympics, Peking (Beijing)" partially multicolor, gilt and silvered medallion in capsule, in original case, with certificate (2xdiff, 40mm) C:PP
31686.

Kína 2008. "Nyári Olimpia, Peking" részben multicolor, aranyozott és ezüstözött emlékérem kapszulában, eredeti tokban, tanúsítvánnyal (2xklf, 40mm) T:PP
China 2008. "Summer Olympics, Peking (Beijing)" partially multicolor, gilt and silvered medallion in capsule, in original case, with certificate (2xdiff, 40mm) C:PP

5 000 HUF

Németország 1920 k. "SV Nikar Heidelberg" Zn úszósport jelvény (23x25mm) T:AU Germany around 1920. "SV Nikar Heidelberg" Zn swimming badge (23x25mm) C:AU
31687.

Németország 1920 k. "SV Nikar Heidelberg" Zn úszósport jelvény (23x25mm) T:AU
Germany around 1920. "SV Nikar Heidelberg" Zn swimming badge (23x25mm) C:AU

1 000 HUF

Németország 1922. A szeptember 17-én Magdeburgban játszott Németország-Magyarország (ami a korabeli sportsajtó szerint a Magdeburg és Budapest városai közti vízi összecsapás keretében került megrendezésre) vízilabda-mérkőzés emlékére készült bronz sportplakett "Erinnerung a.d. Wasserball-Länderspiel Ungarn - Deutschl. Magd. d. 17. IX. 22." gravírozással. A mérkőzésen 3-2-re a németek győztek. (27x45mm) T:AU Germany 1922. Bronze sports plaque commemorating the water polo match between Germany and Hungary played in Magdeburg on September 17 (which, according to the sports press of the time, was held as part of the water match between the cities of Magdeburg and Budapest). The Germans won the match 3-2. (27x45mm) C:AU
31688.

Németország 1922. A szeptember 17-én Magdeburgban játszott Németország-Magyarország (ami a korabeli sportsajtó szerint a Magdeburg és Budapest városai közti vízi összecsapás keretében került megrendezésre) vízilabda-mérkőzés emlékére készült bronz sportplakett "Erinnerung a.d. Wasserball-Länderspiel Ungarn - Deutschl. Magd. d. 17. IX. 22." gravírozással. A mérkőzésen 3-2-re a németek győztek. (27x45mm) T:AU
Germany 1922. Bronze sports plaque commemorating the water polo match between Germany and Hungary played in Magdeburg on September 17 (which, according to the sports press of the time, was held as part of the water match between the cities of Magdeburg and Budapest). The Germans won the match 3-2. (27x45mm) C:AU

1 400 HUF

Német Harmadik Birodalom 1930 k. "Freiburgi Nemzetiszocialista Diákszövetség - A győztesnek" Zn díjérem (81mm) T:XF,VF oxidáció German Third Reich around 1930. "Nationalsizialist Student Association of Freiburg - To the Winne (NSD Studentenbund Freiburg - Dem Sieger)" Zn award medal (81mm) C:XF,VF oxidation
31689.

40 000 HUF
108,40
125,00

Német Szövetségi Köztársaság 1972. "XX. Olympiade München 1972" acél olimpiai résztvevői emlékérem, eredeti lezárt plexi tokban (50mm) T:UNC Federal Republic of Germany 1972. "XX. Olympiade München 1972" steel Olympic participant commemorative medallion in original, sealed plexi glass case (50mm) C:UNC
31690.

Német Szövetségi Köztársaság 1972. "XX. Olympiade München 1972" acél olimpiai résztvevői emlékérem, eredeti lezárt plexi tokban (50mm) T:UNC
Federal Republic of Germany 1972. "XX. Olympiade München 1972" steel Olympic participant commemorative medallion in original, sealed plexi glass case (50mm) C:UNC

60 000 HUF
162,60
187,50

NSZK 1988. "6. Labdarúgó-Európa-bajnokság Henri-Delaunay Kupa 1986-88" 8xklf (mérkőzések helyszínei) Ag emlékérem kapszulában és eredeti dísztokban (23,33g/0.925/38,5mm) T:PP, a tok belső ragasztása elengedett GFR 1988. "6. Fussball-Europameisterschaft Henri-Delaunay Pokal 1986-88 Bundesrepublic Deutschland" 8xdiff (by venues) Ag commemorative medallion in capsule and original case (23,33g/0.925/38,5mm) C:PP, the inner glue of the case released
31691.

NSZK 1988. "6. Labdarúgó-Európa-bajnokság Henri-Delaunay Kupa 1986-88" 8xklf (mérkőzések helyszínei) Ag emlékérem kapszulában és eredeti dísztokban (23,33g/0.925/38,5mm) T:PP, a tok belső ragasztása elengedett
GFR 1988. "6. Fussball-Europameisterschaft Henri-Delaunay Pokal 1986-88 Bundesrepublic Deutschland" 8xdiff (by venues) Ag commemorative medallion in capsule and original case (23,33g/0.925/38,5mm) C:PP, the inner glue of the case released

90 000 HUF
243,90
281,25

Német Szövetségi Köztársaság 1988. "Steffi Graf Pro Olympia" kétoldalas bronz emlékérem karton díszlapon, hátoldalán német nyelvű leírással T:UNC Federal Republic of Germany 1988. "Steffi Graf Pro Olympia" two-sided bronze commemorative medal on decorative cardboard sheet, with German description on the back C:UNC
31692.

Német Szövetségi Köztársaság 1988. "Steffi Graf Pro Olympia" kétoldalas bronz emlékérem karton díszlapon, hátoldalán német nyelvű leírással T:UNC
Federal Republic of Germany 1988. "Steffi Graf Pro Olympia" two-sided bronze commemorative medal on decorative cardboard sheet, with German description on the back C:UNC

2 600 HUF
7,05

31693.

2 600 HUF
7,05

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF