Sports awards and sports commemorative medals

Number of items: 67

1950. "MHK (Munkára Harcra Kész)" zománcozott fém kitűző, hátoldalán sorszámmal (~31x22mm) T:AU,XF
31658.

500 HUF
1,36
1,56

31659.

3 200 HUF
8,67
10,00

1962. "KATE 1962" zománcozott fém turista jelvény T:2
31660.

100 HUF
0,27
0,31

1965. "BHSB. II. Bajn. - Championad - Budapest" aranyozott, zománcozott sakk jelvény (35x35mm) T:AU
31661.

3 600 HUF
9,76
11,25

1970. "III. Országos Sportnapok 1970" fém kitűző (12x30mm) T:1-
31662.

100 HUF
0,27
0,31

31663.

100 HUF
0,27
0,31

1974-1976. Búvár versenyérem arany, ezüst és bronz fokozatai, mellszalagon, hátoldalukon gravírozva (50mm) T:AU,XF kopott aranyozás és ezüstözés
31664.

5 000 HUF

31665.

100 HUF
0,27
0,31

31666.

26 000 HUF
70,46
81,25

31667.

3 000 HUF

31668.

7 500 HUF
20,33
23,44

31669.

8 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF