Sports awards and sports commemorative medals

Number of items: 67

Rónay Attila (1971-) 2003. "Magyarország-Anglia 6:3, 50. évforduló" részben multicolor, aranyozott, jelzett Ag emlékérem, peremén "1047" sorszámmal, kapszulában (31,30g/0.999/42,5mm) T:PP
31645.

15 000 HUF
40,65
46,88

31646.

1 600 HUF

31647.

1 600 HUF

31648.

3 800 HUF
10,30
11,88

~1900. balra néző labdarúgót profilból ábrázoló bronz lemezplakett, sarkoknál négy lyukkal a rögzítéshez (99x140mm) T:XF
31649.

10 000 HUF

1930. "Az érdem jeléül - KIT. MKG. 1930" bronz díjérem (37x57mm) T:AU patina
31650.

1 400 HUF

31651.

2 000 HUF

31652.

3 000 HUF

1943. "Pannonia Turista Egyesület - Kajak-verseny" egyoldalas fém díjérem, gravírozott "K2 1000 - 1943. VIII. 15. - I." szöveggel, és "Berán N BPest" gyártói jelzéssel (46mm) T:AU patina
31653.

3 000 HUF

1948. "Népi Bajnok" bronz asztalitenisz díjérem zománcozott "Petőfi" rátéttel az 1848-1849-es forradalom 100. évfordulója alkalmából, nemzetiszín mellszalagon, zománcozott "Munkára kész!" felirattal (36mm) T:XF
31655.

5 000 HUF

1950. "MHK (Munkára Harcra Kész)" zománcozott fém kitűző, hátoldalán sorszámmal (~31x22mm) T:AU
31656.

500 HUF
1,36
1,56

31657.

500 HUF
1,36
1,56

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF