Maps

Number of items: 117

Szatmár, Ugocsa és Bereg k. e. e. vármegyék közigazgatási térképe, terv.: Tallián Ferenc, 1:400000, Magyar Földrajzi Intézet Rt., lap szélén paszpartuzás nyomaival, apró folttal, törésnyommal, 25×19 cm
17289.

2 000 HUF

17290.

2 000 HUF

cca 1900-1910 A Magyar Korona országainak hegy- és vízrajzi kézi térképe, 1 : 2.400.000, Bp., Magyar Földrajzi Intézet Rt., kissé viseltes állapotban, sérülésekkel, javított, 33x47,5 cm
17291.

1 200 HUF

cca 1920 felsőőri Zarka-család birtokainak térképei, 2 db. [Egy helyen: Kecel felé...] Feltehetőleg: Soltvadkert. kb 70x60 cm
17292.

6 000 HUF

cca 1930 Dr. Kogutowicz Károly: Polgári iskolai atlasz. Kiadja: M. Kir. Állami Térképészet. Bp., Kókai Lajos, 32 p. Kiadói papírkötés, kopott, foltos, kissé szakadt borítóval, néhány bejegyézsel.
17293.

2 200 HUF
5,96
6,88

1967 Magyarország Nemzeti Atlasza. Szerk.: Radó Sándor. Bp., Kartográfia,112 p. + 1 (Magyar Népköztársaság Államigazgatási térképe, 1:500,000, 68x108 cm) t. Kiadói nyl-kötés, kiadói sérült papír védőborítóban, sérült kiadói kartontokban.
17294.

5 000 HUF

Bartholomew Historic Series, Cathedrals and Abbeys, Map of the British Isles / Katedrálisok és apátságok a Brit-szigeteken, nagyméretű térkép/ismertető, angol nyelvű, 100x75 cm
17295.

3 000 HUF

cca 1920-1930 G. Freytags Karte der Tschecho-Slowakischen Republik / A Csehszlovák Köztársaság térképe, 1 : 1.500.000, rajta katonai jelölésekkel, kissé sérült, a térképtől különvált borítóval, 33,5x66 cm
17296.

5 000 HUF

1926 Békéscsaba és környékének térképe, 1 : 200.000, M. Kir. Állami Térképészet, kis lapszéli sérülésekkel, 61,5x45 cm
17297.

2 000 HUF

1910 Belső-Ázsia térképe. Tervezte és rajzolta Prinz Gyula. 1 : 2.500.000. 35,5x40 cm. In: Földrajzi Közlemények XXXVIII. köt. Szerk.: Cholnoky Jenő. Bp., 1910, Magyar Földrajzi Társaság, XII+(4) p.+ 1 t. Szétváló fűzéssel, a térképen kisebb szakadással.
17298.

2 000 HUF

1897 Moson vármegye térképe, tervezte: Gönczy Pál, 23,5x30 cm + cca 1900-1910 Győr vármegye térképe, kissé sérült, foltos, 35x25,5 cm
17299.

2 400 HUF

1968 Kiev (Kyiv) - Illustrated Scheme / Kijev térképe, a hátoldalon a nevezetességek jegyzékével, többnyelvű, kisebb lapszéli szakadással, 60,5x89,5 cm
17300.

2 400 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF