Maps

Number of items: 117

cca 1900 Jász-Nagykun-Szolnok vármegye térképe, tervezte: Gönczy Pál, 1:548.000,Pallas Nagy Lexikona, Bp., Posner-ny, 29x23 cm
17265.

1 000 HUF

cca 1900 Bolygópályák, és az Északi ég állócsillagai, Pallas Nagy Lexikona, Bp., Posner, 24x30 cm
17266.

1 000 HUF

cca 1900 Elő- és Hátsó- India térképei, 2 db, Pallas Nagy Lexikona, Bp., Posner, 29,5x23,5 cm és 23,5x30 cm.
17267.

1 000 HUF

cca 1900 Ázsia politikai térképe, Belső-Ázsia térképe, Japán térképe, 3 db térkép, Pallas Nagy Lexikona, Bp., Posner, 23x29 cm és 24x30 cm közötti méretben
17268.

1 400 HUF

cca 1900 Észak- és Dél-Amerika politikai térképe, Észak-Amerika hegy- és vízrajzi térképe, az Amerikai államok történeti fejlődésének térképe, 4 db térkép, Pallas Nagy Lexikona, Bp., Posner,24x30 cm
17269.

1 600 HUF

cca 1900 Afrika hegy- és vízrajzi, Afrika politikai, és Afrika felfedező utazásainak térképe, 3 db térkép, Pallas Nagy Lexikona, Bp., Posner,24x30 cm
17270.

1 400 HUF

cca 1900 Pannonia provincia és Aquincum térképei, 2 db térkép, Pallas Nagy Lexikona, Bp., Pallas, 24x15 cm, 24x30 cm + Aquincum romjai,Pallas Nagy Lexikona illusztráció, Bp., Pallas, 24x30 cm
17271.

1 400 HUF

cca 1900 Győr és Pécs városok térképei, 2 db várostérkép, Pallas Nagy Lexikona, Bp., Posner, 15x24 cm
17272.

1 000 HUF

cca 1910 Budapest és Losonc környékének térképe, 1 : 200.000, vászonra kasírozva, körbevágva, kis sérülésekkel, 57x39 cm
17273.

2 400 HUF

cca 1900-1910 Párizs belvárosának közlekedési térképe, kisebb lapszéli sérülésekkel, 39x29,5 cm + 1975 Párizs térkép, 66,5x49 cm
17274.

1 000 HUF

Magyarország kistérképei. Az 1944. évi Földrajzi zsebkönyv melléklete. [Budapest], 1944. Magyar Királyi Honvéd Térképészeti Intézet (ny.) 16 p. Haránt alakú kötet. Egyetlen kiadás. Bőséges lapszéli jegyzetapparátussal ellátott színes térképeink döntően két időszakra koncentrálnak, a magyarság megtelepedésére, illetve az 1938-1941. évi országbővülések utáni időszakra. A teljes Kárpát-medencét ábrázoló természetföldrajzi, tájnévi, meteorológiai térképek után az ország aktuális területét részletező néprajzi, vallási, közigazgatási, vasúti és közúti és idegenforgalmi térképek. A leveleken és a borítókon függőleges irányú hajtásnyom, illetve apró, halvány foltosság. Fűzve, illusztrált, enyhén sérült kiadói borítóban.
17275.

2 400 HUF

17276.

6 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF