Maps

Number of items: 117

4 db Olaszország, Velence idegenforgalmi prospektus és térkép, változó méretben és állapotban
17313.

1 000 HUF

17314.

900 HUF
2,44
2,81

17315.

1 200 HUF

17316.

1 000 HUF

,,Északi térképvázlatok", 10 db kézzel rajzolt térkép (Németország, Dánia, Svédország, stb.), 31x43 cm méretben
17317.

1 800 HUF

cca 1914-1918 Ravenstein Kriegskarte Nr. 45.: Tirol und Oberitalien,1:250.000, Frankfurt a. Main, Ravenstein, hajtott, sérült, 81x108 p./ cca 1914-1918 Ravenstein Kriegskarte Nr. 45.: Tirol und Oberitalien,1:250.000, Frankfurt a. Main, Ravenstein, damaged, 81x108 p.
17318.

cca 1914-1918 Ravenstein Kriegskarte Nr. 45.: Tirol und Oberitalien,1:250.000, Frankfurt a. Main, Ravenstein, hajtott, sérült, 81x108 p./
cca 1914-1918 Ravenstein Kriegskarte Nr. 45.: Tirol und Oberitalien,1:250.000, Frankfurt a. Main, Ravenstein, damaged, 81x108 p.

1 800 HUF

cca 1970 Miskolc, Diósgyőr vár és könyéke, Tapolca, Bükk-fennsík és környéke kézzel rajzolt térképei, feltehetően régészeti vagy topográfiai. Ceruza, hártyapapír, össz. 6 db, öt papírra kasírozva. 17,5x21 és 33,5×21 cm közötti méretekben.
17319.

6 000 HUF

A Magyar Szent Korona országainak fontosabb települései és közigazgatása az 1910-es években. Modern térkép, hátoldalán a történelmi Magyarország címereivel, 22,5x29,5 cm
17320.

1 800 HUF

cca 1915 Miskolc és környékének térképe, 1 : 200.000, K. u. k. militär-geographisches Institut, kisebb lapszéli sérülésekkel, 64,5x46 cm
17321.

1 800 HUF

cca 1920-1930 Belgrád és környékének térképe, 1 : 200.000, M. Kir. Állami Térképészet, lapszéli sérülésekkel, 62x47 cm
17322.

3 000 HUF

3 db lengyel térkép: Varsó (Warszawa), Krakkó (Kraków), Mazuri-tóhátság (Wielkie Jeziora Mazurskie)
17323.

1 600 HUF

cca 1900-1930 Győr térképe, rajzolta és metszette: Holik József, a Révai-Lexikon melléklete, paszpartuban, kissé sérült, hullámos, 15,5x23 cm + 3 db térkép a Pallas Nagy Lexikonából: Balaton és környéke, Zágráb, Szabadka, kis lapszéli sérülésekkel, 15x23,5 cm
17324.

2 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF