Antique

Number of items: 200

12216.

4 200 HUF
11,38
13,13

cca 1900 Házi áldás, kromolitográfia, papír, kissé foltos, üvegezett fakeretben, 42x32 cm
12217.

4 600 HUF
12,47
14,38

Befőttes üveg. 2l. Parád, cca 20. sz. eleje, m: 25 cm
12218.

2 400 HUF

Gubán György (1951-): Magányos fa a kék égbolt alatt. Tűzzománc, jelzett, fakeretben, 40x30 cm
12219.

8 000 HUF

Kasmíri antik kézzel festett lakkozott tojás alakú edény, jelzett, kopott, 18x11 cm
12220.

6 000 HUF

Virágot formázó falikar. Réz, fa talapzattal, fodros tejüveg búrával, 40x36 cm
12221.

4 800 HUF
13,01
15,00

Antik német ezüstözött vekkeróra, működik, m: 15,5 cm
12222.

8 000 HUF

Kecske szőrme, kis kopásokkal, 126x80 cm
12223.

8 000 HUF

Kínai gyöngyház faragás, fém tartótokban, 20x20 cm
12224.

6 000 HUF

Szarvas figurával díszített alumínium névjegykártyatartó, 23x22x17 cm
12225.

11 000 HUF
29,81
34,38

Füles kínáló kosár, üveg betét nélkül. XIX. sz réz. 22x14 cm
12226.

4 000 HUF

Antik ikon, réz okláddal, Dekoratív fa keretben XIX. sz. 12x19 cm
12227.

24 000 HUF
65,04
75,00

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF