Antique

Number of items: 200

12204.

10 000 HUF

Szecessziós kalamáris, beleilleszthető gömbalakú tartállyal, 27x14x11 cm
12205.

11 000 HUF
29,81
34,38

12206.

18 000 HUF
48,78
56,25

Husqvarna öntöttvas dísz pajzs. Plasztikus harci jelenettel. cca 1900. 43x62 cm / Husqvarna cast iron wall decoration shield
12207.

30 000 HUF
81,30
93,75

12208.

6 000 HUF

12209.

17 000 HUF
46,07
53,13

12210.

17 000 HUF
46,07
53,13

Régi szőlő- és borszervírozó összeállítás: jelzett kristály bortöltő jégtartó résszel és fém szerelékkel m: 56 cm - talpas szőlőkínáló kis lepattanással, m: 20,5 cm - bordekantáló m: 23 cm - ezüstözött alpakka szőlőmosó kopással, d: 24 cm, m: 16 cm - Nicolas Napoléon fém bortartó eredeti dobozában - 6 darabos kristály boros pohár készlet, hibátlan, m: 15,5 cm
12211.

18 000 HUF
48,78
56,25

Kínai réz sárkány, zománcozott réz asztali dísz, fa alapon 20x14 cm
12212.

15 000 HUF
40,65
46,88

cca 1950, Német mid-century kétégős asztali lámpa, tejüveg búrákkal, jó állapotban, működik, m: 65 cm /// KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE.
12213.

20 000 HUF
54,20
62,50

Dunhill Dragon öngyújtó. Bronz, jelzett, 22 cm
12214.

40 000 HUF
108,40
125,00

Bezdáni Lajos (működött a XX. sz. első felében): Szenvedő Jézus. Fa intarzia, jelzett a hátoldalán, fakeretben, 20×16 cm,
12215.

3 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF