Antique Number of items: 200
3097499
12204
490
Antique
10 000 HUF
3193017
12205
490
11000
Antique
Szecessziós kalamáris, beleilleszthető gömbalakú tartállyal, 27x14x11 cm
11 000 HUF
3283140
12206
490
Antique
18 000 HUF
3335355
12207
490
30000
Antique
Husqvarna öntöttvas dísz pajzs. Plasztikus harci jelenettel. cca 1900. 43x62 cm / Husqvarna cast iron wall decoration shield
30 000 HUF
3044217
12208
490
Antique
6 000 HUF
3302326
12209
490
17000
Antique
17 000 HUF
3256371
12210
490
17000
Antique
17 000 HUF
3361905
12211
490
Antique
Régi szőlő- és borszervírozó összeállítás: jelzett kristály bortöltő jégtartó résszel és fém szerelékkel m: 56 cm - talpas szőlőkínáló kis lepattanással, m: 20,5 cm - bordekantáló m: 23 cm - ezüstözött alpakka szőlőmosó kopással, d: 24 cm, m: 16 cm - Nicolas Napoléon fém bortartó eredeti dobozában - 6 darabos kristály boros pohár készlet, hibátlan, m: 15,5 cm
18 000 HUF
3361245
12212
490
15000
Antique
Kínai réz sárkány, zománcozott réz asztali dísz, fa alapon 20x14 cm
15 000 HUF
3363462
12213
490
Antique
cca 1950, Német mid-century kétégős asztali lámpa, tejüveg búrákkal, jó állapotban, működik, m: 65 cm /// KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE.
20 000 HUF
3361243
12214
490
40000
Antique
Dunhill Dragon öngyújtó. Bronz, jelzett, 22 cm
40 000 HUF
3362247
12215
490
Antique
Bezdáni Lajos (működött a XX. sz. első felében): Szenvedő Jézus. Fa intarzia, jelzett a hátoldalán, fakeretben, 20×16 cm,
3 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house