Antique Number of items: 200
3339043
12192
490
40000
Antique
Keleti istenség fa szobra. Kinnara. Faragott és festett fa, applikációkkal, Thaiföld, cca 20. sz. első fele, 2 repedt résszel, m: 87 cm /// KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK / ONLY PERSONAL COLLECTION IN OUR OFFICE!
40 000 HUF
3337923
12193
490
22000
Antique
22 000 HUF
3361823
12194
490
Antique
Vishnu elefánton. Bronz, cca 20. sz. eleje, m: 18,5 cm
18 000 HUF
3361416
12195
490
Antique
Gésa. Faragott elefántcsont, fa talapzaton, m: 10 cm
20 000 HUF
3339758
12196
490
Antique
Szent Péter és Pál. Erdélyi román üvegikon XIX. sz. faragott fa kerettel. 26x20 cm
20 000 HUF
3339415
12197
490
Antique
Időjárás állomás. Barométer, hőmérő, faragott kerettel 46x20 cm
12 000 HUF
3361415
12198
490
Antique
20 000 HUF
3346210
12199
490
Antique
Régi sétabot, ezüst (Ag) fogó résszel, jelzett, h: 89 cm
18 000 HUF
3346221
12200
490
Antique
Ebonizált fa sétabot, ezüst (Ag) markolattal, jelzett, h: 95 cm
18 000 HUF
3347812
12201
490
19000
Antique
Fa sétabot, ezüstözött réz Buddha fogóval, ebonizált fa, h: 92 cm
19 000 HUF
3347821
12202
490
Antique
Fa sétabot, faragott csont markolattal, h: 89 cm
18 000 HUF
3347819
12203
490
Antique
Fa sétabot, fém rátétes csont markolattal, ebonizált fa, h: 92 cm
18 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house