Antique

Number of items: 200

Keleti istenség fa szobra. Kinnara. Faragott és festett fa, applikációkkal, Thaiföld, cca 20. sz. első fele, 2 repedt résszel, m: 87 cm /// KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK / ONLY PERSONAL COLLECTION IN OUR OFFICE!
12192.

40 000 HUF
108,40
125,00

12193.

22 000 HUF
59,62
68,75

Vishnu elefánton. Bronz, cca 20. sz. eleje, m: 18,5 cm
12194.

18 000 HUF
48,78
56,25

Gésa. Faragott elefántcsont, fa talapzaton, m: 10 cm
12195.

20 000 HUF
54,20
62,50

Szent Péter és Pál. Erdélyi román üvegikon XIX. sz. faragott fa kerettel. 26x20 cm
12196.

20 000 HUF
54,20
62,50

Időjárás állomás. Barométer, hőmérő, faragott kerettel 46x20 cm
12197.

12 000 HUF

12198.

20 000 HUF
54,20
62,50

Régi sétabot, ezüst (Ag) fogó résszel, jelzett, h: 89 cm
12199.

18 000 HUF
48,78
56,25

Ebonizált fa sétabot, ezüst (Ag) markolattal, jelzett, h: 95 cm
12200.

18 000 HUF
48,78
56,25

Fa sétabot, ezüstözött réz Buddha fogóval, ebonizált fa, h: 92 cm
12201.

19 000 HUF
51,49
59,38

Fa sétabot, faragott csont markolattal, h: 89 cm
12202.

18 000 HUF
48,78
56,25

Fa sétabot, fém rátétes csont markolattal, ebonizált fa, h: 92 cm
12203.

18 000 HUF
48,78
56,25

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF