Antique

Number of items: 200

12180.

36 000 HUF
97,56
112,50

Antik óriáskígyóbőr, kopásokkal, 430x45 cm
12181.

17 000 HUF
46,07
53,13

Okimono - Bölcs. Faragott elefántagyar, cca 19. sz., restaurálással, m: 23 cm
12182.

70 000 HUF
189,70
218,75

12183.

70 000 HUF
189,70
218,75

12184.

40 000 HUF
108,40
125,00

G. Lóránt Lujza (1964-): Mezőn. Tűzzománc, jelzett a hátoldalán címkén, fakeretben, d 14,5 cm
12185.

7 500 HUF
20,33
23,44

Vadászjelenetet ábrázoló iszfaháni selyem falitextil, kézzel készült, jó állapotban, rojtokkal 72x45 cm
12186.

50 000 HUF
135,50
156,25

12187.

50 000 HUF
135,50
156,25

1938-1944 Agfa Movector 8 projector, jó állapotban, tartótokban, hozzá eredeti vetítővászon, fadobozban. Projector m: 29 cm, vetítővászon doboza h: 114 cm /// KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE.
12188.

30 000 HUF
81,30
93,75

12189.

46 000 HUF
124,66
143,75

12190.

32 000 HUF
86,72
100,00

12191.

48 000 HUF
130,08
150,00

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF