Antique

Number of items: 200

12289.

8 000 HUF

Töltényből készült ecsettartó vagy váza. cca 20. sz. eleje, Japán vagy Kína, vésett díszítéssel, m: 18 cm
12290.

15 000 HUF
40,65
46,88

Faragott bikaszarv pár, részletgazdag sárkány mintával díszítve, fa talpon, m: 28 cm
12291.

12 000 HUF

Ötágó gyertyatartó. Réz. XIX. sz. m: 42 cm
12292.

8 000 HUF

Orosz elektromos szamovár készlet, tálcán, eredeti poharakkal, tetején sérült kiöntővel, m: 46 cm
12293.

5 000 HUF

Szénavágó. cca 19. sz. közepe - második fele, Alföld, vas, fa, h: 100 cm
12294.

7 500 HUF
20,33
23,44

12295.

12 000 HUF

Réz nyomólemez, rajta "Protest" feliratot tartó madár alakjával, fa keretben, 16x18 cm
12296.

2 400 HUF

Rusztikus iparművész asztali lámpa, búrával, m: 56 cm
12297.

6 000 HUF

12298.

15 000 HUF
40,65
46,88

Ón tál. Monarchia, feltehetően Karlsbad vagy Bécs, cca 1800, jelzett, monogramos, d: 28,5 cm
12299.

6 000 HUF

Ón tál. Magyar, cca 19. sz. első harmada, jelzett, d: 22 cm
12300.

4 400 HUF
11,92
13,75

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF