Antique
Number of items: 200
3350853
12289
490
Antique
8 000 HUF
3350865
12290
490
15000
Antique
Töltényből készült ecsettartó vagy váza. cca 20. sz. eleje, Japán vagy Kína, vésett díszítéssel, m: 18 cm
15 000 HUF
3353076
12291
490
Antique
Faragott bikaszarv pár, részletgazdag sárkány mintával díszítve, fa talpon, m: 28 cm
12 000 HUF
3352730
12292
490
Antique
Ötágó gyertyatartó. Réz. XIX. sz. m: 42 cm
8 000 HUF
3324051
12293
490
Antique
Orosz elektromos szamovár készlet, tálcán, eredeti poharakkal, tetején sérült kiöntővel, m: 46 cm
5 000 HUF
3324584
12294
490
7500
Antique
Szénavágó. cca 19. sz. közepe - második fele, Alföld, vas, fa, h: 100 cm
7 500 HUF
3325873
12295
490
Antique
12 000 HUF
3323781
12296
490
Antique
Réz nyomólemez, rajta "Protest" feliratot tartó madár alakjával, fa keretben, 16x18 cm
2 400 HUF
3325808
12297
490
Antique
Rusztikus iparművész asztali lámpa, búrával, m: 56 cm
6 000 HUF
3325474
12298
490
15000
Antique
15 000 HUF
3325460
12299
490
Antique
Ón tál. Monarchia, feltehetően Karlsbad vagy Bécs, cca 1800, jelzett, monogramos, d: 28,5 cm
6 000 HUF
3325416
12300
490
4400
Antique
Ón tál. Magyar, cca 19. sz. első harmada, jelzett, d: 22 cm
4 400 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m