https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Antique
Number of items: 200
Auction is over! Item soon called at the auction hall
3202812
12340
490
0
15000
Antique
Artworks & Paper
1
Antik buddhista imamalom. India, 20. sz. eleje, réz, csont, fa, kis rátéthiánnyal, h: 22 cm
The item is not available
Starting price:
15 000 HUF
3023135
12341
490
0
5000
Antique
Artworks & Paper
1
Kovácsoltvas lámpa. Búrával, 43 cm, új vezetékkel
The item is not available
Starting price:
5 000 HUF
3130114
12342
490
0
24000
Antique
Artworks & Paper
1
cca 19. sz. vége, Karabaki szőnyeg. Sérüléssel, cca 125x84 cm
The item is not available
Starting price:
24 000 HUF
2959213
12343
490
0
10000
Antique
Artworks & Paper
1
Antik bronz patikai mozsár. Törővel d: 10 cm, m: 11 cm
The item is not available
Starting price:
10 000 HUF
2203664
12344
490
0
7000
Antique
Artworks & Paper
1
Fém kazettás doboz, tetején rózsákkal és margarétákkal plasztikusan díszített, sarkainál kariatidákkal, karmos talpakon álló, fedelén 1962. MS, gravírozással. Apró kopásokkal. Fedél alatt kettéosztott kazettákkal, 2 kazetta mérete: 7x10x7. Doboz: 14x18x22 cm.
The item is not available
Starting price:
7 000 HUF
3197140
12345
490
0
12000
Antique
Artworks & Paper
1
Ortodox tömjénfüstölő, eredeti üvegbetéttel, kis pattogzással, m: 41 cm
The item is not available
Starting price:
12 000 HUF
3361789
12346
490
0
1800
Antique
Artworks & Paper
1
Régi tübetejka, jó állapotban
The item is not available
Starting price:
1 800 HUF
3362294
12347
490
0
20000
Antique
Artworks & Paper
1
Schima Bandi (1882-1959): Madaras tálka. Bronz, jelzett, 10x7 cm
The item is not available
Starting price:
20 000 HUF
3361449
12348
490
0
8000
Antique
Artworks & Paper
1
Létkerék - kézzel festett modern thangka, vászonon, kis gyűrődéssel, 26x22 cm
The item is not available
Starting price:
8 000 HUF
3361093
12349
490
0
2600
Antique
Artworks & Paper
1
cca 1900, Lakócsa környéke, Dráva menti horvát női ruha díszsáv, jó állapotban, h: 68 cm
The item is not available
Starting price:
2 600 HUF
3361103
12350
490
0
3600
Antique
Artworks & Paper
1
cca 1900, Lakócsa környéke, Dráva menti horvát női hajkötő hajdísz, kis sérüléssel, h: 160 cm
The item is not available
Starting price:
3 600 HUF
3361112
12351
490
0
4400
Antique
Artworks & Paper
1
cca 1900, Lakócsa környéke, Dráva menti horvát női főkötő, gazdag hímzéssel és díszítéssel, 8x36 cm
The item is not available
Starting price:
4 400 HUF
The bids are accepted according to the following bid increments:
|
up to 1.000 HUF
|
100 HUF
|
|
up to 5.000 HUF
|
200 HUF
|
|
up to 10.000 HUF
|
500 HUF
|
|
up to 20.000 HUF
|
1.000 HUF
|
|
up to 50.000 HUF
|
2.000 HUF
|
|
up to 100.000 HUF
|
5.000 HUF
|
|
up to 200.000 HUF
|
10.000 HUF
|
|
up to 500.000 HUF
|
20.000 HUF
|
|
up to 1.000.000 HUF
|
50.000 HUF
|
|
up to 2.000.000 HUF
|
100.000 HUF
|
|
up to 5.000.000 HUF
|
200.000 HUF
|
|
up to 10.000.000 HUF
|
500.000 HUF
|
|
over 10.000.000 HUF
|
1.000.000 HUF
|
further page navigation
Auction house
-
Address:
16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
-
Mailing Address:
P.O. Box No. 979. Budapest 1244
-
Phone:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
-
E-mail
:
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
-
-
Opening hours:
-
Monday: 12-17
-
Tuesday-Wednesday: 10-17
-
Thursday: 10-19
-
Friday: closed
-
Weekend: closed
© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket
Continue shopping
 
To the payment