Antique
Number of items: 200
3325412
12301
490
Antique
Ón tál. Erdély, cca 18. sz. második fele, jelzett, HV tulajdonosi jellel, d: 26 cm
6 000 HUF
3329747
12302
490
Antique
Kálák. Jelzett, színezett textil, formázott művészgipsz applikációkkal, fa keretben, teljes méret 78x58 cm
5 000 HUF
3328086
12303
490
Antique
6 000 HUF
3326496
12304
490
4400
Antique
Hirmann Ferenc Budapest (öntöde): Nemera (art deco). Bronzírozott fém, jelzett, kopott, m: 14 cm
4 400 HUF
3326852
12306
490
Antique
Iparművész domborított lemezkép, jelzés nélkül. Üvegezett fakeretben. 12×6,5 cm
2 600 HUF
3234169
12308
490
36000
Antique
36 000 HUF
3298358
12309
490
24000
Antique
24 000 HUF
3299558
12310
490
Antique
Telefunken Jubilate 301 rádió. cca 1968/1969, Telefunken Deutschland, h: 42 cm
8 000 HUF
3307580
12311
490
15000
Antique
Antik bronz angol asztali lámpa, m: 58 cm
15 000 HUF
3309246
12312
490
Antique
Antik kovács patakutató fogó. Alföld, cca 19. sz. közepe - második fele, h: 123 cm
8 000 HUF
3307647
12313
490
Antique
45 részes szecessziós alpakka evőeszköz készlet, hasonló megjelenésű készletekből összeállítva, közte Albert Köhler, Christofle, WMF, egy részük díszdobozban.
20 000 HUF
3308583
12314
490
Antique
cca 1920 Szecessziós fa falilámpa pár, sérüléssel, m: 23 cm
3 600 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m