Jewellery and precious metal items

Number of items: 172

Briliáns 0,26ct
22022.

Briliáns 0,26ct

44 000 HUF
119,24
137,50

Természetes opál nyersen, csisztolatlan 12x9 mm Ritka.
22023.

70 000 HUF
189,70
218,75

Arany (Au) 14K korpuszos kereszt medál, jelzett, 4,3×2,6 cm, nettó: 2,3 g
22024.

44 000 HUF
119,24
137,50

Ezüst (Ag) babakészlet, jelzett, nettó: 54,3 g
22025.

30 000 HUF
81,30
93,75

22026.

120 000 HUF
325,20
375,00

22027.

160 000 HUF
433,60
500,00

Biedermeier talpas kínáló. Többrétegű csiszolt üveg tál, súlyozott ezüst (Ag) lemez talpazatban, lepattanással, sérüléssel, m: 19 cm
22028.

32 000 HUF
86,72
100,00

Halfigura, filigrán ezüst (Ag) psumintartó. Jelzett: 84-es ezüstjel, h: 7 cm, 13g /// Fish figure, filigree silver (Ag) psumim holder. Marked: 84 silver hallmark, height: 7 cm, 13g
22029.

20 000 HUF
54,20
62,50

22030.

7 500 HUF
20,33
23,44

Ezüst (Ag) fejes sétapálca. Jelzett, h: 90 cm
22031.

18 000 HUF
48,78
56,25

Süteményes készlet. Ezüst (Ag) nyéllel, 6 + 6 db 15 cm, jelzett, díszdobozban
22032.

20 000 HUF
54,20
62,50

22033.

8 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF