https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Continuous online auctions

Tételek lista

Jewellery and precious metal items

Number of items: 172

Auction is over! Item soon called at the auction hall
cca 1870, Ludwik Walenty Nast műhelye: Elmélkedés a sabbati asztalnál, orosz ezüst (Ag) kompozíció. Jelzett, mesterjegyes, 12,5 x 9,5 x 9,5 cm, 425g /// Circa 1870, Ludwik Walenty Nast workshop: Reflection at the Sabbath table, Russian silver (Ag) composition. Marked, with master mark, dimensions: 12.5 x 9.5 x 9.5 cm, 425g.
1
22010.

cca 1870, Ludwik Walenty Nast műhelye: Elmélkedés a sabbati asztalnál, orosz ezüst (Ag) kompozíció. Jelzett, mesterjegyes, 12,5 x 9,5 x 9,5 cm, 425g /// Circa 1870, Ludwik Walenty Nast workshop: Reflection at the Sabbath table, Russian silver (Ag) composition. Marked, with master mark, dimensions: 12.5 x 9.5 x 9.5 cm, 425g.

 
The item is not available
Starting price:
320 000 HUF
867,21
EUR
,
1 000,00
USD
Number of bids:
0
 
14k arany medál, ausztrál zöldeskék nemesopállal. Chaboshon csiszolással, jelzett 5 ct. 2g Tanusítvánnyal
1
22011.

14k arany medál, ausztrál zöldeskék nemesopállal. Chaboshon csiszolással, jelzett 5 ct. 2g Tanusítvánnyal

 
The item is not available
Starting price:
100 000 HUF
271,00
EUR
,
312,50
USD
Number of bids:
0
 
Platina (Pt) gyűrű, természetes ametiszttel ékítve, jelzett, m: 54, bruttó: 2g
1
22012.

Platina (Pt) gyűrű, természetes ametiszttel ékítve, jelzett, m: 54, bruttó: 2g

 
The item is not available
Starting price:
90 000 HUF
243,90
EUR
,
281,25
USD
Number of bids:
0
 
Egy doboznyi gyémánt, összesen 3,55 ct, kerek csiszolásúak, kb 80 db ALGT tanúsítvánnyal
1
22013.

Egy doboznyi gyémánt, összesen 3,55 ct, kerek csiszolásúak, kb 80 db ALGT tanúsítvánnyal

 
Sold
Starting price:
100 000 HUF
271,00
EUR
,
312,50
USD
Number of bids:
1
 
Antik szivarvágó vadász témájú ezüst (Ag) vaddisznót ábrázoló plasztikus borítással 14 cm /  Antique cigar cutter with hunting theme, silver (Ag) with a plastic cover depicting a wild boar, 14 cm
1
22014.

Antik szivarvágó vadász témájú ezüst (Ag) vaddisznót ábrázoló plasztikus borítással 14 cm / Antique cigar cutter with hunting theme, silver (Ag) with a plastic cover depicting a wild boar, 14 cm

 
The item is not available
Starting price:
32 000 HUF
86,72
EUR
,
100,00
USD
Number of bids:
0
 
Antik mikromozaik, gránát karkötőbe ágyazva, kopással, a mozaik mérete 17x13 cm
1
22015.

Antik mikromozaik, gránát karkötőbe ágyazva, kopással, a mozaik mérete 17x13 cm

 
The item is not available
Starting price:
200 000 HUF
542,01
EUR
,
625,00
USD
Number of bids:
0
 
Arany (Au) 14K rózsa bross, jelzett, 5,3×2,3 cm, nettó: 6,3 g
1
22016.

Arany (Au) 14K rózsa bross, jelzett, 5,3×2,3 cm, nettó: 6,3 g

 
Sold
Starting price:
110 000 HUF
298,10
EUR
,
343,75
USD
Number of bids:
2
 
Fehérarany bross, cirkóniával 4x0,1ct . 14K (Au) jelzett br 5,9 g
1
22017.

Fehérarany bross, cirkóniával 4x0,1ct . 14K (Au) jelzett br 5,9 g

 
Sold
Starting price:
100 000 HUF
271,00
EUR
,
312,50
USD
Number of bids:
1
 
Arany (Au) 14K gyűrű opál és gyémánt kövekkel, jelzett, certifikáttal, méret: 56, bruttó: 1,96 g
1
22018.

Arany (Au) 14K gyűrű opál és gyémánt kövekkel, jelzett, certifikáttal, méret: 56, bruttó: 1,96 g

 
Sold
Starting price:
55 000 HUF
149,05
EUR
,
171,88
USD
Number of bids:
1
 
Pecsétgyűrű, 14K arany (Au) ónix kővel, jelzett, br 5,9g, m: 58
1
22019.

Pecsétgyűrű, 14K arany (Au) ónix kővel, jelzett, br 5,9g, m: 58

 
The item is not available
Starting price:
90 000 HUF
243,90
EUR
,
281,25
USD
Number of bids:
0
 
Arany (Au) 14K köves, virágos bross, jelzett, 3,7×1,7 cm, bruttó: 3,9 g
1
22020.

Arany (Au) 14K köves, virágos bross, jelzett, 3,7×1,7 cm, bruttó: 3,9 g

 
Sold
Starting price:
75 000 HUF
203,25
EUR
,
234,38
USD
Number of bids:
1
 
14K arany (Au) gyűrű természetes gyömgyökkel és cirkóniával 2x0,1ct. jelzett br 3,8 g m: 54,5
1
22021.

14K arany (Au) gyűrű természetes gyömgyökkel és cirkóniával 2x0,1ct. jelzett br 3,8 g m: 54,5

 
The item is not available
Starting price:
80 000 HUF
216,80
EUR
,
250,00
USD
Number of bids:
0
 

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Auction house

  • Address: 16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
  • Mailing Address: P.O. Box No. 979. Budapest 1244
  • Phone: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Opening hours:
  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Gallery

© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment