Maps Number of items: 118
3294532
17831
482
Maps
The Times Atlasz - Világtörténelem. Szerk.: Geoffrey Barraclough, Norman Stone. Bp., 1992, Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban.
2 400 HUF
3268864
17832
482
Maps
Svéd-norvég-orosz határvidék térképe, 1 : 1.680.000, vászonra kasírozva, széle kissé sérült, 30x26 cm
1 600 HUF
3264677
17833
482
Maps
5 db régi (XVII-XVIII. századi) Magyarország-térkép reprintje, 30x35 cm körüli méretben
2 000 HUF
3268972
17834
482
Maps
2 000 HUF
3264266
17835
482
Maps
1946 One-Inch Map of England & Wales, Sheet 143: Gloucester & Malvern / Anglia, Gloucester és Malvern környékének térképe, sérült borítóval, a térkép jó állapotban, 80x69 cm
2 000 HUF
3264537
17836
482
Maps
cca 1940 A magyar és török végvárak 1576-ban, térkép, Bánlaky József: A magyar nemzet hadtörténelme c. mű melléklete, kissé foltos, 42x42 cm
1 600 HUF
3207834
17837
482
Maps
cca 1920-1940 Budapest térképe, sérült, egyik sarkán hiánnyal, 32x36 cm
1 200 HUF
3208580
17838
482
Maps
1 400 HUF
3208266
17839
482
Maps
2 400 HUF
3205534
17840
482
Maps
1 200 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house