Maps

Number of items: 118

The Times Atlasz - Világtörténelem. Szerk.: Geoffrey Barraclough, Norman Stone. Bp., 1992, Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban.
17831.

2 400 HUF

Svéd-norvég-orosz határvidék térképe, 1 : 1.680.000, vászonra kasírozva, széle kissé sérült, 30x26 cm
17832.

1 600 HUF

17833.

2 000 HUF

17834.

2 000 HUF

1946 One-Inch Map of England & Wales, Sheet 143: Gloucester & Malvern / Anglia, Gloucester és Malvern környékének térképe, sérült borítóval, a térkép jó állapotban, 80x69 cm
17835.

2 000 HUF

cca 1940 A magyar és török végvárak 1576-ban, térkép, Bánlaky József: A magyar nemzet hadtörténelme c. mű melléklete, kissé foltos, 42x42 cm
17836.

1 600 HUF

17837.

1 200 HUF

17838.

1 400 HUF

17839.

2 400 HUF

17840.

1 200 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF