https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Maps Number of items: 118
Auction is over! Item soon called at the auction hall
Catalog number ascending
Catalog number descending
Starting price ascending
Starting price descending
12
24
48
72
3291993
17715
482
0
8000
Maps
Artworks & Paper
1
1942 Erdély térképe, Bp., Eggenberger-féle könyvkereskedés, Rényi Károly kiadása (M. Kir. Honvéd Térképészeti Intézet), 43x47 cm
Starting price:
8 000 HUF
3268642
17716
482
0
1600
Maps
Artworks & Paper
1
1909 Plan der k. k. Reichshaupt- und Residenzstadt Wien, Gratis-Ausgabe des Hotel ,,Métropole" / Bécs térképe, 1 : 15.000, hátoldalán reklámokkal, kis szakadásokkal, 50x70 cm
Starting price:
1 600 HUF
3268750
17717
482
0
1400
Maps
Artworks & Paper
1
cca 1910-1920 Bern és környéke (Svájc), kétoldalas térkép, Geograph. artist. Anst. Kümmerly & Frey, Bern, 40,5x35 cm
Starting price:
1 400 HUF
3268709
17718
482
0
4000
Maps
Artworks & Paper
1
cca 1920-1940 A Tisza ártere Kecskemét és Szeged között, térkép, 1 : 200.000, kis lapszéli szakadással, 59,5x45,5 cm
The item is not available
Starting price:
4 000 HUF
3268691
17719
482
0
1800
Maps
Artworks & Paper
1
cca 1950-1960 A világ politikai térképe, kiadja: Szikra Könyvkiadó Vállalat, Bp., Offset-ny., kisebb sérülésekkel, 67x41 cm
The item is not available
Starting price:
1 800 HUF
3264138
17720
482
0
1400
Maps
Artworks & Paper
1
cca 1915 Galícia és az orosz front térképe, Az Est I. világháborús számából, vászonra kasírozva, kissé viseltes, 22x33 cm
The item is not available
Starting price:
1 400 HUF
3293546
17721
482
0
2200
Maps
Artworks & Paper
1
cca 1935 Nagy-Budapest térképe, tervezte és rajzolta: Stoits György, átnézte: Dr. Cholnoky Jenő. Bp., Aczél Testvérek kiadása (Pallas-ny.), vászonra kasírozva, kissé viseltes állapotban, foltokkal, 100x70 cm
Starting price:
2 200 HUF
3297365
17722
482
0
1800
Maps
Artworks & Paper
1
Történelmi filmdokumentáció. Elrabolt országrészeink és véreink visszakapcsolásának hatalmas filmjei. I-II. rész.: Észak felé! Dél felé! 1938-39. 1941. II. rész.: Kelet felé...! 1940. 2 db VHS kazetta tokban.
The item is not available
Starting price:
1 800 HUF
3293618
17723
482
0
1600
Maps
Artworks & Paper
1
Plan du Nile d'Alexandrie á Aswan / Egyiptom, a Nílus térképe Alexandriától Asszuánig a látványosságok ismertetésével, francia és olasz nyelven, kihajtva: 136x24 cm
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
3293734
17724
482
0
1800
Maps
Artworks & Paper
1
1965 A Fővárosi Autóbuszüzem vonalhálózati térképe 1915-1965, 48x68 p. + 1961 Budapest térképe és Budapest belső területe, 80x116 cm és 68x48 cm
Starting price:
1 800 HUF
3292902
17725
482
0
3000
Maps
Artworks & Paper
1
1914 Az Erdős Kárpátok visszafoglalása, háborús térkép József főherceg A világháború amilyennek én láttam c. könyvéből. 60x80 cm
Starting price:
3 000 HUF
3292903
17726
482
0
6000
Maps
Artworks & Paper
1
1866 A porosz-osztrák-olasz háború térképe. Litográfia szakadásokkal 62x59 cm / Map of the Prussian-Italian-Austrian war with tears. Allgemeine Übersichts Karte der Kriegsshauplatze - zum Werke: Österreichs Kämpfe im Jahre 1866.
The item is not available
Starting price:
6 000 HUF
The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house
Address:
16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
Mailing Address:
P.O. Box No. 979. Budapest 1244
Phone:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Opening hours:
Monday: 12-17
Tuesday-Wednesday: 10-17
Thursday: 10-19
Friday: closed
Weekend: closed
© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience. By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket
Continue shopping
 
To the payment