https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Continuous online auctions

Tételek lista

Maps

Number of items: 118

Auction is over! Item soon called at the auction hall
1942 Erdély térképe, Bp., Eggenberger-féle könyvkereskedés, Rényi Károly kiadása (M. Kir. Honvéd Térképészeti Intézet), 43x47 cm
1
17715.

1942 Erdély térképe, Bp., Eggenberger-féle könyvkereskedés, Rényi Károly kiadása (M. Kir. Honvéd Térképészeti Intézet), 43x47 cm

 
Sold
Starting price:
8 000 HUF
21,68
EUR
,
25,00
USD
Number of bids:
2
 
1909 Plan der k. k. Reichshaupt- und Residenzstadt Wien, Gratis-Ausgabe des Hotel ,,Métropole" / Bécs térképe, 1 : 15.000, hátoldalán reklámokkal, kis szakadásokkal, 50x70 cm
1
17716.

1909 Plan der k. k. Reichshaupt- und Residenzstadt Wien, Gratis-Ausgabe des Hotel ,,Métropole" / Bécs térképe, 1 : 15.000, hátoldalán reklámokkal, kis szakadásokkal, 50x70 cm

 
Sold
Starting price:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Number of bids:
2
 
cca 1910-1920 Bern és környéke (Svájc), kétoldalas térkép, Geograph. artist. Anst. Kümmerly & Frey, Bern, 40,5x35 cm
1
17717.

cca 1910-1920 Bern és környéke (Svájc), kétoldalas térkép, Geograph. artist. Anst. Kümmerly & Frey, Bern, 40,5x35 cm

 
Sold
Starting price:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Number of bids:
1
 
cca 1920-1940 A Tisza ártere Kecskemét és Szeged között, térkép, 1 : 200.000, kis lapszéli szakadással, 59,5x45,5 cm
1
17718.

cca 1920-1940 A Tisza ártere Kecskemét és Szeged között, térkép, 1 : 200.000, kis lapszéli szakadással, 59,5x45,5 cm

 
The item is not available
Starting price:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Number of bids:
0
 
cca 1950-1960 A világ politikai térképe, kiadja: Szikra Könyvkiadó Vállalat, Bp., Offset-ny., kisebb sérülésekkel, 67x41 cm
1
17719.

cca 1950-1960 A világ politikai térképe, kiadja: Szikra Könyvkiadó Vállalat, Bp., Offset-ny., kisebb sérülésekkel, 67x41 cm

 
The item is not available
Starting price:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Number of bids:
0
 
cca 1915 Galícia és az orosz front térképe, Az Est I. világháborús számából, vászonra kasírozva, kissé viseltes, 22x33 cm
1
17720.

cca 1915 Galícia és az orosz front térképe, Az Est I. világháborús számából, vászonra kasírozva, kissé viseltes, 22x33 cm

 
The item is not available
Starting price:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Number of bids:
0
 
cca 1935 Nagy-Budapest térképe, tervezte és rajzolta: Stoits György, átnézte: Dr. Cholnoky Jenő. Bp., Aczél Testvérek kiadása (Pallas-ny.), vászonra kasírozva, kissé viseltes állapotban, foltokkal, 100x70 cm
1
17721.

cca 1935 Nagy-Budapest térképe, tervezte és rajzolta: Stoits György, átnézte: Dr. Cholnoky Jenő. Bp., Aczél Testvérek kiadása (Pallas-ny.), vászonra kasírozva, kissé viseltes állapotban, foltokkal, 100x70 cm

 
Sold
Starting price:
2 200 HUF
5,96
EUR
,
6,88
USD
Number of bids:
1
 
Történelmi filmdokumentáció. Elrabolt országrészeink és véreink visszakapcsolásának hatalmas filmjei. I-II. rész.: Észak felé! Dél felé! 1938-39. 1941. II. rész.: Kelet felé...! 1940. 2 db VHS kazetta tokban.
1
17722.

Történelmi filmdokumentáció. Elrabolt országrészeink és véreink visszakapcsolásának hatalmas filmjei. I-II. rész.: Észak felé! Dél felé! 1938-39. 1941. II. rész.: Kelet felé...! 1940. 2 db VHS kazetta tokban.

 
The item is not available
Starting price:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Number of bids:
0
 
Plan du Nile d'Alexandrie á Aswan / Egyiptom, a Nílus térképe Alexandriától Asszuánig a látványosságok ismertetésével, francia és olasz nyelven, kihajtva: 136x24 cm
1
17723.

Plan du Nile d'Alexandrie á Aswan / Egyiptom, a Nílus térképe Alexandriától Asszuánig a látványosságok ismertetésével, francia és olasz nyelven, kihajtva: 136x24 cm

 
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Number of bids:
0
 
1965 A Fővárosi Autóbuszüzem vonalhálózati térképe 1915-1965, 48x68 p. + 1961 Budapest térképe és Budapest belső területe, 80x116 cm és 68x48 cm
1
17724.

1965 A Fővárosi Autóbuszüzem vonalhálózati térképe 1915-1965, 48x68 p. + 1961 Budapest térképe és Budapest belső területe, 80x116 cm és 68x48 cm

 
Sold
Starting price:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Number of bids:
1
 
1914 Az Erdős Kárpátok visszafoglalása, háborús térkép József főherceg A világháború amilyennek én láttam c. könyvéből. 60x80 cm
1
17725.

1914 Az Erdős Kárpátok visszafoglalása, háborús térkép József főherceg A világháború amilyennek én láttam c. könyvéből. 60x80 cm

 
Sold
Starting price:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Number of bids:
1
 
1866 A porosz-osztrák-olasz háború térképe. Litográfia szakadásokkal 62x59 cm / Map of the Prussian-Italian-Austrian war with tears. Allgemeine Übersichts Karte der Kriegsshauplatze - zum Werke: Österreichs Kämpfe im Jahre 1866.
1
17726.

1866 A porosz-osztrák-olasz háború térképe. Litográfia szakadásokkal 62x59 cm / Map of the Prussian-Italian-Austrian war with tears. Allgemeine Übersichts Karte der Kriegsshauplatze - zum Werke: Österreichs Kämpfe im Jahre 1866.

 
The item is not available
Starting price:
6 000 HUF
16,26
EUR
,
18,75
USD
Number of bids:
0
 

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Auction house

  • Address: 16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
  • Mailing Address: P.O. Box No. 979. Budapest 1244
  • Phone: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Opening hours:
  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Gallery

© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment