Maps Number of items: 118
3292901
17727
482
Maps
1930 Győr és környéke katonai térkép 1:75 000. Kis beszakadásokkal 58x47 cm
1 000 HUF
3292909
17728
482
Maps
1937 Térképészeti közlöny. Szerkeszti és kiadja a M. Kir. Állami Térképészet. IV. kötet 3.-4. szám. VIII. és IX. sz. melléklettel. Kiadói papírkötés, gerinc alján apró sérüléssel, jó állapotban.
2 000 HUF
3292006
17729
482
Maps
1913 Trentschin, Neusohl (Trencsén és Besztercebánya, Felvidék), katonai térkép, 1 : 200.000, K.u.k. militär-geographisches Institut, vászonra kasírozva, 75x56 cm
3 000 HUF
3292005
17730
482
Maps
Vegyes térkép tétel: nagyrészt magyar és erdélyi vonatkozású térképek kb 15 db
4 000 HUF
3292954
17731
482
Maps
Magyarország autóstérképe 1987 + Budapest kihajtható térkép 1970
1 400 HUF
3272093
17732
482
Maps
1943 Nagy-Magyarország politikai térképe / hegy- és vízrajzi térképe, kétoldalas, 1 : 2.500.000, M. Kir. Honvéd Térképészeti Intézet, kis lapszéli szakadással, kissé koszos, 30x43,5 cm
2 000 HUF
3291998
17733
482
Maps
cca 1938 Bratislava (Pozsony, Pressburg) Hlavne mesto Slovenska - Haupstadt der Slovakei Polasek á Spohl térkép 56x85 cm small tears at folds
12 000 HUF
3291997
17734
482
Maps
Generalkarte des Königreiches Rumänien mit Bessarabien und den bulgarischen, serbischen u. österreichisch-ungarischen Grenzgebieten 1:864.000. Dr. K. Peucker. 1916. Artaria. szakadásokkal 95x74 cm
12 000 HUF
3291983
17735
482
Maps
Mátra térképe, kiadja: Kókai Lajos, Klösz Térképészeti Műintézet Rt., 1:50 000, 59×84 cm
4 000 HUF
3291984
17736
482
Maps
Feodor Curdts: Karte des türkischen Kriegsshauplatzes Herm. Nicolai, Erfurt. 110x90 cm Szakadásokkal / With tears
5 000 HUF
3293525
17737
482
Maps
cca 1915-1918 Neue Übersichtskarte des deutsch-französischen Kriegsschauplatzes. Lechners Kriegskarten VII. / A német-francia hadszíntér (nyugati front, I. világháború) térképe, 1 : 750.000, Wien, k. u. k. militär-geogr. Institut - R. Lechner, szélén kisebb sérülésekkel, kissé foltos, 92x70 cm
1 600 HUF
3293558
17738
482
Maps
Plan von Wien mit Karte von Österreich / Bécs és Ausztria térképe, kétoldalas, kissé sérült, foltos, 41x47,5 cm
1 600 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house