Maps

Number of items: 118

1930 Győr és környéke katonai térkép 1:75 000. Kis beszakadásokkal 58x47 cm
17727.

1 000 HUF

1937 Térképészeti közlöny. Szerkeszti és kiadja a M. Kir. Állami Térképészet. IV. kötet 3.-4. szám. VIII. és IX. sz. melléklettel. Kiadói papírkötés, gerinc alján apró sérüléssel, jó állapotban.
17728.

2 000 HUF

1913 Trentschin, Neusohl (Trencsén és Besztercebánya, Felvidék), katonai térkép, 1 : 200.000, K.u.k. militär-geographisches Institut, vászonra kasírozva, 75x56 cm
17729.

3 000 HUF

Vegyes térkép tétel: nagyrészt magyar és erdélyi vonatkozású térképek kb 15 db
17730.

4 000 HUF

Magyarország autóstérképe 1987 + Budapest kihajtható térkép 1970
17731.

1 400 HUF

1943 Nagy-Magyarország politikai térképe / hegy- és vízrajzi térképe, kétoldalas, 1 : 2.500.000, M. Kir. Honvéd Térképészeti Intézet, kis lapszéli szakadással, kissé koszos, 30x43,5 cm
17732.

2 000 HUF

cca 1938 Bratislava (Pozsony, Pressburg) Hlavne mesto Slovenska - Haupstadt der Slovakei Polasek á Spohl térkép 56x85 cm small tears at folds
17733.

12 000 HUF

Generalkarte des Königreiches Rumänien mit Bessarabien und den bulgarischen, serbischen u. österreichisch-ungarischen Grenzgebieten 1:864.000. Dr. K. Peucker. 1916. Artaria. szakadásokkal 95x74 cm
17734.

12 000 HUF

Mátra térképe, kiadja: Kókai Lajos, Klösz Térképészeti Műintézet Rt., 1:50 000, 59×84 cm
17735.

4 000 HUF

Feodor Curdts: Karte des türkischen Kriegsshauplatzes Herm. Nicolai, Erfurt. 110x90 cm Szakadásokkal / With tears
17736.

5 000 HUF

cca 1915-1918 Neue Übersichtskarte des deutsch-französischen Kriegsschauplatzes. Lechners Kriegskarten VII. / A német-francia hadszíntér (nyugati front, I. világháború) térképe, 1 : 750.000, Wien, k. u. k. militär-geogr. Institut - R. Lechner, szélén kisebb sérülésekkel, kissé foltos, 92x70 cm
17737.

1 600 HUF

Plan von Wien mit Karte von Österreich / Bécs és Ausztria térképe, kétoldalas, kissé sérült, foltos, 41x47,5 cm
17738.

1 600 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF