Maps Number of items: 118
3295894
17819
482
Maps
cca 1900 A Kárpátok térképe, Pallas Nagy Lexikona, Bp., Posner, 27x42 cm.
1 800 HUF
3295954
17820
482
Maps
cca 1900 Budapest és Budapest környéke térképe, Pallas Nagy Lexikona, Bp., Pallas-ny, 25x21 cm és 27x21 cm.
2 000 HUF
3296143
17821
482
Maps
cca 1896 Pest sz. kir. városa 1758-ban, Pallas Nagy Lexikona, Bp., Posner-ny., paszpartuban, 28x22,5 cm + 2 db Budapest témájú illusztráció: Buda és Pest 1730 körül, Buda és Pest, Buda 1684. évi ostroma alatt, Pallas Nagy Lexikona, Bp., Posner-ny., 23x30 cm és 14x23 cm
2 000 HUF
3296287
17822
482
Maps
1852 A föld térképe (Erdkarte), a Meyer's Zeitungs-Atlasból, apró foltokkal, 23,5x29 cm
6 000 HUF
3208399
17823
482
Maps
1 800 HUF
3247754
17824
482
Maps
Niederösterreich, Freytag-Berndt: Handkarten / Alsó-Ausztria térképe, 1 : 250.000, jó állapotban, 80,5x91,5 cm
1 600 HUF
3247354
17825
482
Maps
6 db franciaországi régió térképe
2 000 HUF
3244605
17826
482
Maps
1928 Kissomlyó és környékének térképe, 1 : 75.000, M. Kir. Állami Térképészet, kissé foltos, 45x62,5 cm
1 600 HUF
3268765
17827
482
Maps
1 600 HUF
3264574
17828
482
Maps
Útjelzés-hálózat a Dél-Alföldön, terv: Csongrádmegyei Természetbarát Szövetség, nagyméretű térkép, kis sérülésekkel, 61x98 cm
4 000 HUF
3264284
17829
482
Maps
cca 1910 Ostasien, Carl Flemmings Generalkarten No. 45. / Kelet-Ázsia térképe, 1 : 4.500.000, kisebb sérülésekkel, foltokkal, 70,5x87,5 cm
1 800 HUF
3269024
17830
482
Maps
cca 1900 Eduard Gaebler's Neuester Plan von Leipzig / Lipcse város térképe, 1 : 20.000, sérülésekkel, 63,5x71,5 cm
2 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house