Maps

Number of items: 118

cca 1900 A Kárpátok térképe, Pallas Nagy Lexikona, Bp., Posner, 27x42 cm.
17819.

1 800 HUF

cca 1900 Budapest és Budapest környéke térképe, Pallas Nagy Lexikona, Bp., Pallas-ny, 25x21 cm és 27x21 cm.
17820.

2 000 HUF

cca 1896 Pest sz. kir. városa 1758-ban, Pallas Nagy Lexikona, Bp., Posner-ny., paszpartuban, 28x22,5 cm + 2 db Budapest témájú illusztráció: Buda és Pest 1730 körül, Buda és Pest, Buda 1684. évi ostroma alatt, Pallas Nagy Lexikona, Bp., Posner-ny., 23x30 cm és 14x23 cm
17821.

2 000 HUF

1852 A föld térképe (Erdkarte), a Meyer's Zeitungs-Atlasból, apró foltokkal, 23,5x29 cm
17822.

6 000 HUF

17823.

1 800 HUF

Niederösterreich, Freytag-Berndt: Handkarten / Alsó-Ausztria térképe, 1 : 250.000, jó állapotban, 80,5x91,5 cm
17824.

1 600 HUF

6 db franciaországi régió térképe
17825.

2 000 HUF

1928 Kissomlyó és környékének térképe, 1 : 75.000, M. Kir. Állami Térképészet, kissé foltos, 45x62,5 cm
17826.

1 600 HUF

17827.

1 600 HUF

Útjelzés-hálózat a Dél-Alföldön, terv: Csongrádmegyei Természetbarát Szövetség, nagyméretű térkép, kis sérülésekkel, 61x98 cm
17828.

4 000 HUF

cca 1910 Ostasien, Carl Flemmings Generalkarten No. 45. / Kelet-Ázsia térképe, 1 : 4.500.000, kisebb sérülésekkel, foltokkal, 70,5x87,5 cm
17829.

1 800 HUF

cca 1900 Eduard Gaebler's Neuester Plan von Leipzig / Lipcse város térképe, 1 : 20.000, sérülésekkel, 63,5x71,5 cm
17830.

2 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF