Jewellery and precious metal items

Number of items: 168

Arany (Au) 18K piros korallos kerek fülbevalópár, jelzett, d: 1,2 cm, bruttó: 4,2 g
22036.

80 000 HUF
216,80
250,00

22037.

140 000 HUF
379,40
437,50

22038.

120 000 HUF
325,20
375,00

22039.

110 000 HUF
298,10
343,75

22040.

110 000 HUF
298,10
343,75

22041.

100 000 HUF
271,00
312,50

14K arany (Au) gyűrű citrinnel ékítve jelzett, mesterjegyes, br 7,6 g, m: 62
22042.

95 000 HUF
257,45
296,88

14K arany (Au) nyaklánc porcelán lóherés zománcozott medállal jelzett, 5,29 g,, 56 cm
22043.

90 000 HUF
243,90
281,25

Arany (Au) 14K finoman cizellált nyitható képtartó medál, jelzett, 2,5×1,5 cm, nettó: 4,7 g
22044.

90 000 HUF
243,90
281,25

18K arany (Au) gyűrű, gyémántokkal (0,2 ct) és gyönggyel ékítve j.n. br 3,45 g m: 54
22045.

80 000 HUF
216,80
250,00

Többpántos gyűrű türkiz kövekkel díszítve, m: 56
22046.

80 000 HUF
216,80
250,00

2 db gyűrű 14k arany (Au) türkizekkel ékítve, jn. br 5,1 g m: 51, 53
22047.

80 000 HUF
216,80
250,00

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF