Jewellery and precious metal items

Number of items: 168

Fehérarany (Au) 14K gyűrű 0,5 ct gyémánttal kerek csiszolás, VS1, jelzett, méret: 56, 1,82 g
22012.

260 000 HUF
704,61
812,50

14K arany (Au) anker nyaklánc jelzett, 16,72 g, 60 cm
22013.

240 000 HUF
650,41
750,00

Ezüst(Ag) kétfüles "gondola" asztalközép kínáló, jelzett, 38,5×16,5×13,5 cm, nettó: 758 g
22014.

180 000 HUF
487,80
562,50

22015.

180 000 HUF
487,80
562,50

14K arany (Au) karreif ametiszttel jelzett, mesterjegyes, br 17,99 g, horpadással, 5,5×4,5 cm
22016.

220 000 HUF
596,21
687,50

Gyémánt fülbevaló pár 14k arany (Au) egyenként 10-10 db gyémánttal ékítve 0,25 és 0,07 karát között, összesen 1,8 ct. br 3,12 g
22017.

200 000 HUF
542,01
625,00
19

22018.

180 000 HUF
487,80
562,50

22019.

180 000 HUF
487,80
562,50

14K arany (Au) óralánc jelzett, 10,1 g, 34 cm
22020.

170 000 HUF
460,70
531,25

Karlánc 18K arany (Au) jelzett 8,76 g 18 cm
22021.

160 000 HUF
433,60
500,00

14k arany (Au) gyűrű j.n. 11,71 g m: 58
22022.

160 000 HUF
433,60
500,00

Karlánc 18K arany (Au) jelzett 8,58 g 18 cm
22023.

160 000 HUF
433,60
500,00

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF