https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Continuous online auctions

Tételek lista

Jewellery and precious metal items

Number of items: 168

Auction is over! Item soon called at the auction hall
18K arany (Au) karlánc fonott mintás, jelzett, 7,74 g
1
22024.

18K arany (Au) karlánc fonott mintás, jelzett, 7,74 g

 
Sold
Starting price:
150 000 HUF
406,50
EUR
,
468,75
USD
Number of bids:
3
 
18K arany (Au) gyűrű, j.n. 6,58 g m: 60
1
22025.

18K arany (Au) gyűrű, j.n. 6,58 g m: 60

 
The item is not available
Starting price:
130 000 HUF
352,30
EUR
,
406,25
USD
Number of bids:
0
 
Ezüst (Ag) cukordoboz. 1937 előtti dianás fémjellel. SR (Spiró Rezső) mesterjeggyel Poncolt fedél, rózsa mintás peremmel CH monogrammal, tetején kis horpadással 449 g. 14x13x10 cm
1
22026.

Ezüst (Ag) cukordoboz. 1937 előtti dianás fémjellel. SR (Spiró Rezső) mesterjeggyel Poncolt fedél, rózsa mintás peremmel CH monogrammal, tetején kis horpadással 449 g. 14x13x10 cm

 
Sold
Starting price:
130 000 HUF
352,30
EUR
,
406,25
USD
Number of bids:
1
 
Ezüst (Ag) empire stílusú cukordoboz. Dianás jelzéssel, mesterjeggyel, belül aranyozott. 360g 13x12x12 cm
1
22027.

Ezüst (Ag) empire stílusú cukordoboz. Dianás jelzéssel, mesterjeggyel, belül aranyozott. 360g 13x12x12 cm

 
The item is not available
Starting price:
120 000 HUF
325,20
EUR
,
375,00
USD
Number of bids:
0
 
Antik ezüst (Ag) Biedermeier kínáló, jelzett, antik fémjellel, mesterjeggyel talpában gisz súlyozással. Kézzel festett, aranyozott több rétegű üveg résszel d: 22 cm, m ,: 18 cm / Biedermeier silver serwing bowl
1
22028.

Antik ezüst (Ag) Biedermeier kínáló, jelzett, antik fémjellel, mesterjeggyel talpában gisz súlyozással. Kézzel festett, aranyozott több rétegű üveg résszel d: 22 cm, m ,: 18 cm / Biedermeier silver serwing bowl

 
The item is not available
Starting price:
90 000 HUF
243,90
EUR
,
281,25
USD
Number of bids:
0
 
2 db karikagyűrű 14k arany (Au) jelzett 7,37 g m: 60, 52
1
22029.

2 db karikagyűrű 14k arany (Au) jelzett 7,37 g m: 60, 52

 
Sold
Starting price:
110 000 HUF
298,10
EUR
,
343,75
USD
Number of bids:
1
 
Karlánc 18K arany (Au) jelzett 4,31 g 19 cm
1
22030.

Karlánc 18K arany (Au) jelzett 4,31
g 19 cm

 
The item is not available
Starting price:
90 000 HUF
243,90
EUR
,
281,25
USD
Number of bids:
0
 
Ezüst(Ag) madaras kínálótál, jelzett, karcolásokkal, d: 17,5 cm, nettó: 231,5 g
1
22031.

Ezüst(Ag) madaras kínálótál, jelzett, karcolásokkal, d: 17,5 cm, nettó: 231,5 g

 
Sold
Starting price:
70 000 HUF
189,70
EUR
,
218,75
USD
Number of bids:
1
 
14K arany Genéve (Au) női karóra, 14K arany szíjjal, jelzett br. 21,5 g h: 16 cm
1
22032.

14K arany Genéve (Au) női karóra, 14K arany szíjjal, jelzett br. 21,5 g h: 16 cm

 
Sold
Starting price:
200 000 HUF
542,01
EUR
,
625,00
USD
Number of bids:
4
 
14k fehérarany (Au) gyűrű brilliánssal. 0,135 ct kék zafírral 1,03 ct m: 52, 2,47 g
1
22033.

14k fehérarany (Au) gyűrű brilliánssal. 0,135 ct kék zafírral 1,03 ct m: 52, 2,47 g

 
The item is not available
Starting price:
180 000 HUF
487,80
EUR
,
562,50
USD
Number of bids:
0
 
14k arany (Au) gyűr 0,01 és 0,02 ct brillekkel ékítve jelzett 5,47g , m: 58
1
22034.

14k arany (Au) gyűr 0,01 és 0,02 ct brillekkel ékítve jelzett 5,47g , m: 58

 
The item is not available
Starting price:
150 000 HUF
406,50
EUR
,
468,75
USD
Number of bids:
0
 
Arany (Au) 14K walles karkötő, jelzett, h: 19 cm, nettó: 8,3 g
1
22035.

Arany (Au) 14K walles karkötő, jelzett, h: 19 cm, nettó: 8,3 g

 
The item is not available
Starting price:
160 000 HUF
433,60
EUR
,
500,00
USD
Number of bids:
0
 

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Auction house

  • Address: 16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
  • Mailing Address: P.O. Box No. 979. Budapest 1244
  • Phone: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Opening hours:
  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Gallery

© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment